İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat firmamız, sektörde 40 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ev taşımanın oldukça zor ve yıpratıcı olduğu bir dönem artık geride kaldı.

 • Her anlamda deneyimli ve işini en iyi şekilde yapan ekip,
 • Geniş araç filosu,
 • Son teknolojiye sahip ekipmanlar

Kullanılan bir firmadan hizmet almak isterseniz, iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İstanbul’da taşınmak zor, güvenilir bir nakliye firması bulmak zor diye düşünen herkesi, firmamıza bekliyoruz.

Sizlere hem sorunsuz bir şekilde geçen hem de oldukça zahmetsiz bir süreç sunuyoruz. Hem süreç boyunca hem de daha sonrasında ne kadar güvenilir ve işinin ehli olan bir ekiple çalıştığınızı, siz de fark edeceksiniz.

İstanbul Kurumsal Sigorta Sözleşmeli Nakliyat Firması Şirketi

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

40 yıllık Nakliyat Tecrübesi ile profesyonel nakliye ve taşımacılık çözümleri

İstanbul evden eve nakliyat firmamız, 40 yıl gibi oldukça uzun bir sürenin de vermiş olduğu deneyim ile, müşteri beklentilerinden oldukça iyi anlamaktadır.

Taşınma esnasında, taşınma öncesinde ve sonrasında her zaman işimizi büyük bir gururla yapmaktayız.

 • Mobilyalarınızı,
 • Beyaz eşyalarınızı,
 • Kırılgan eşyalarınızı,
 • Önemli evraklarınızı,
 • Kıyafetlerinizi,
 • Kitaplarınızı

Ve aklınıza gelebilecek daha pek çok şeyi, inanılmaz dikkatli bir şekilde taşımaktayız. Süreç boyunca eşyalarınızdan herhangi birine en ufak bir zarar gelmesi, söz konusu bile olmayacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Araçlarımız ve Referanslarımız
Siz değerli müşterilerimizi beklerken

İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz, süreç boyunca ne kadar dikkatli olsa da nadiren de olsa aksi durumların yaşanma ihtimali bulunmaktadır. İşte tam da bu noktada devreye sigorta hizmetimiz girmektedir.

Taşınma sürecine geçilmeden önce eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Böylece;

 • Eşyalarınızın kaybolması,
 • Çizilmesi,
 • Kırılması,
 • Yıpranması

Gibi bir durum oluştuğunda, tüm zararı Ekşioğlu evden eve nakliyat olarak karşılıyoruz. Süreç boyunca eşyalarınızın sigorta tarafından korunduğunuzu bildiğinizde, içiniz daha rahat bir şekilde taşınmanız da mümkün olacaktır.

Tüm nakliye süreci boyunca müşterilerimize güler yüzlü bir hizmet sunmaktayız. Kıymetli eşyalarınızı taşıma esnasında, kendi eşyalarımızı taşıyor gibi düşünüp, buna paralel şekilde çalışmaktayız.

Daha sonrasında da bir taşınma durumunuz olduğunda, size gerekli olan her türlü yönlendirmeyi de yapmaktayız.

İstanbul Eşya Taşıma

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Araçlarımız ve Referanslarımız
Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Araçlarımız ve Referanslarımız

İstanbul eşya taşıma firmamız sizlere semtin her yanından nitelikli bir hizmet sunmaktadır.

Adalar evden eve nakliyat, Ataşehir evden eve nakliyat, Maltepe evden eve nakliyat, Beykoz evden eve nakliyat, Çekmeköy evden eve nakliyat, Kadıköy evden eve nakliyat, Kartal evden eve nakliyat, Pendik evden eve nakliyat, Sancaktepe evden eve nakliyat, Sultanbeyli evden eve nakliyat, Şile evden eve nakliyat, Tuzla evden eve nakliyat, Ümraniye evden eve nakliyat, Üsküdar evden eve nakliyat,Beyoğlu evden eve nakliyat, Beşiktaş evden eve nakliyat, Şişli evden eve nakliyat, Kağıthane evden eve nakliyat, Sarıyer evden eve nakliyat, Fatih evden eve nakliyat, Bakırköy evden eve nakliyat, Bahçelievler evden eve nakliyat, Zeytinburnu evden eve nakliyat, Güngören evden eve nakliyat, Bağcılar evden eve nakliyat, Bayrampaşa evden eve nakliyat, Esenler evden eve nakliyat, Başakşehir evden eve nakliyat, Sultangazi evden eve nakliyat, Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat, Eyüp Sultan evden eve nakliyat, Küçükçekmece evden eve nakliyat, Avcılar evden eve nakliyat, Beylikdüzü evden eve nakliyat, Esenyurt evden eve nakliyat, Büyükçekmece evden eve nakliyat, Arnavutköy evden eve nakliyat, Çatalca evden eve nakliyat, Silivri evden eve nakliyat,

Olmak üzere nereden ararsanız arayın, kısa bir sürede adresinize geliyoruz. Aynı zamanda farklı bir semtten aramanız durumunda da sizleri bulunduğunuz semtte yer alan ekibimize yönlendirmekteyiz.

Eşya taşıma süreci de oldukça pratik bir süreçtir. Nakliye hizmeti almak istediğinizde, iletişim numaralarımız üzerinden firmamıza ulaşıyorsunuz. Daha sonrasında sizlerin uygun olduğu bir vakitte eşyaların genel durumunu öğrenmek için evinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Eşyaların durumundan evin bulunduğu yere kadar her türlü detayı inceleyen ekibimiz, sizlere ortalama bir fiyat sunuyor. Kabul etmeniz durumunda da müsait olduğunuz bir vakitte evinizi taşıyoruz.

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma konusunda da sizlere gerekli her türlü desteği sunan bir firmadır. Kurumsal düzeyde olan bir firmada çalışıyor olabilirsiniz, ana merkeziniz değişmiş olabilir, tamamen iş değişikliği yapmış olabilirsiniz. Tüm bu durumlar için, aramanız gereken tek numara biziz.

Her ofisin belirli bir düzeni ve planı vardır. Taşınma esnasında da bu plan ve düzen göz önünde bulundurulmalıdır. Profesyonel bir ekip, siz daha bahsetmeden genel işleyişten haberdar olacaktır.

Bazı ofislerin arşiv bölümü oldukça kalabalıktır. Özellikle de önemli  evrakların çok fazla olduğu ofislerde, firmanın da bu konuda oldukça yetkin olmasına özen gösterilmelidir. Numunesi fazla olan ve numuneleri ofiste bulunduran iş merkezleri de vardır.

Ekşioğlu evden eve nakliyat firmamız, ofisinizin detaylı bir şekilde taşınması için, kaliteli ekibiyle bir telefon kadar uzağınızdadır.

 • Ofiste bulunan kırılabilecek eşyaların düzgün bir şekilde paketlenmesi,
 • Mobilyaların çizilmemesi için özenle sarılması,
 • Kıymetli evrakların belirli bir düzen dahilinde kolilenmesi

Gibi her türlü süreç, firmamız tarafından detaylı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Her nakliye firmasının bu alanda üstün başarı gösterdiğini ne yazık ki söylemek mümkün olmayacaktır.

Bizim firmamıza gelen çağrılar olduğunda, öncelikle ekspertiz için ofisleri ziyaret ediyoruz. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda ilerletiyoruz.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Kişiye Özel Eşya Depolarımız
İstanbul Kişiye Özel Eşya Depolarımız

İstanbul eşya depolama hizmetimiz hem evlerinizde hem de ofislerinizde kullanmadığınız eşyalarınız içindir.

Kullanmadığınız ve uzun bir süre daha kullanmayı düşünmediğiniz eşyalarınızı güvenli ve havadar depolarda muhafaza etmek istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 • Malzemeler,
 • Mobilyalar,
 • Seri imalat ürünleri

Gibi her şeyi depolarımızda saklayabilirsiniz. Pek çok kişinin evi veya ofisi tadilata girdiğinde, bir süreliğine eşyalarını bize teslim etmektedir. Tadilat bittiğinde de verdiğiniz günkü gibi eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

 • Depolarımız her müşterimiz için bölümlere ayrılmıştır,
 • Sık sık havalandırması yapılmaktadır,
 • Oldukça temizdir,
 • Her mevsim kullanım için uygundur,
 • Tüm güvenlik hizmetleri alınmıştır

Eşyalarınızı depolarımıza teslim ettiğinizde, sigorta hizmetimizden faydalanmanız da mümkündür.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul parça eşya taşıma, size her anlamda avantaj sağlayan bir nakliye sürecidir. Aynı güzergaha giden birden fazla kişinin eşyaları tek bir araçta taşınabilmektedir. Bu da normal nakliye sürecine kıyasla çok daha düşük bir ücret ödemeniz anlamına gelmektedir.

Diğer yandan bizzat eşyalarınız için özel araç gönderilmesi de mümkündür. Tek bir eşya taşımak istediğinizde kocaman kamyon yerine eşyanıza uygun olan araç gönderilir ve ücreti de araca göre alınır.

Kendi imkanlarınızla parça eşyalarınızı taşımak istediğinizde, eşyalarınıza zarar verebilme riskinin yanında çok fazla yakıt harcamış da olursunuz. Diğer yandan eşyalarınızı sizin yerinize profesyonel bir firma taşıdığı için çok zaman da kaybetmeyeceksiniz. Taşınmak veya parça eşya taşıma, kendi imkanlarınızla oldukça sıkıntılı bir sürece dönüşebilmektedir. Bu sıkıntıları yaşamamak adına firmamıza sonsuz güven duyabilirsiniz.

İstanbul Asansörlü Taşımacılık

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Araçlarımız ve Referanslarımız
Asansörlü Taşımacılık Hizmetini sunarken

İstanbul asansörlü taşımacılık, nakliye süreçlerinde her anlamda pratiklik sağlayan, zamandan tasarruf ettiren harika bir uygulamadır. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu asansör hizmeti sayesinde, bir gün gibi oldukça kısa bir süre içerisinde eşyalarınızın taşınma sürecini atlatabilirsiniz.

Ne yazık ki asansör hizmetinin de her daire için uygun olmadığını belirtmek istiyoruz.

 • Asansörün, taşınmak istediğiniz sokağa uygun olması gerekmektedir.
 • Eşyalarınızın asansörle alınabilmesi için uygun cam veya balkon olması gerekmektedir.

Tüm bu koşullar sağlanırsa pratik bir hizmet almanız mümkün olacaktır. Firmayla anlaşma sağlamadan önce, bu alandaki deneyimlerini araştırmanızı ve sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunup sunmadığını da iyice öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Çok yüksek olan binalardan herhangi bir eşyanız düştüğünde, sadece eşyanız zarar görmekle kalmaz, herhangi birinin yaralanması da söz konusu olabilir. Bu süreçte her türlü önlemi alan bir firmayla çalışmanız, eşyalarınız ve sizin için çok daha iyi olacaktır.

Asansörlü taşımacılık hizmeti, bazen ofis taşıma süreçlerinde de talep edilebilmektedir. Ancak daha sıklıkla ev taşıma süreçlerinde istendiğini söyleyebiliriz. Eşyalarınız oldukça seri bir şekilde taşınmaktadır. Aynı zamanda taşınma süreci de çok daha eğlenceli bir hale dönüşmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatlarından da son olarak bahsetmek istiyoruz.  Nakliye süreçlerinin çok pahalı olduğuna dair yaygın olan bir inanış bulunmaktadır. Aksine kendi imkanlarınızla evinizi taşıdığınızda, çok daha fazla masraf yapmanız söz konusu olmaktadır.

Nakliye fiyatları belirlenirken, başvuran müşterinin genel talepleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Aynı zamanda taşınılan evin genel durumundan eşya paketlemesine kadar her türlü işlem, fiyata yansımaktadır.

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti her daireye uygun olmasa da bu hizmetten faydalanan müşteriler de buna paralel şekilde ücret ödemektedir. Taşındığınız yerin mesafesinin de bu süreç içerisinde fiyata etki ettiğini belirtmek isteriz. Kıymetli eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden taşımak için güvenilir bir firmayla anlaşma sağlamanız yerinde olacaktır.

Hem nakliye süreçleri hem de daha sonrasında bilgi almak, fiyatlar hakkında soru sormak, merak ettiğiniz bir konuda danışmak için 0850 305 54 53 numaramızı arayabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir