Kurum Taşımacılığı

Kurum Taşımacılığı, İstanbul kamu kurum taşıma şirketi olarak Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasının tüm ilçe ve semtlerinde sigorta sözleşmeli kamu kurumu taşır. Kurum Taşımacılığında çok miktarda ofis eşyasının ve evrakların taşınmasını kurumsal bir şekilde taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Özveri gerektiren kamu kurumu taşıma işlemleri Ekşioğlu Nakliyat firmamız tarafından yazılı sözleşmeli ve sigortalı şekilde uygulanmaktadır. Kamu kurumu taşımacılığında eşya ayrımı titizlikle gerçekleştirilir. Elektronik ve Hassas eşyalar paketleme ve nakliye işlemleri özenle gerçekleştirilir.

Daha Fazla Oku

İşyeri Taşımacılığı

İşyeri Taşımacılığı firması İstanbul işyeri taşıma İstanbul’da işyerinizi stressiz taşır. Sözleşmeli ve garantili sigortalı iş yeri taşıma firması ile taşının. Çok katlı iş yeri taşıma hizmetini en profesyonel gerçekleştiren kurumsal işyeri taşıma şirketiyiz. İşyeri taşıma hizmetlerinde en güvenli taşıma hizmetini Ekşioğlu Evden Eve Nakliye firmasından alın profesyonel olarak taşının.

Daha Fazla Oku

Dershane ve Okul Taşımacılığı

Dershane Taşımacılığı firmamız İstanbul’da etüt merkezi taşıma, dershane taşıma, okul taşıma, etüt merkezi taşıma, eğitim kurumu taşıma hizmetlerini sigorta sözleşmeli garantili taşımaktayız. Değerli Öğrencilerimizin eğitim gördüğü yerleri özel olarak uygun fiyatlar ile taşıyoruz. Özellikle dershane taşımacılığında müşterilerinin beğenisini kazanan firma, eşyalarınızı titizlikle taşımakta ve nakliye işlemlerinin hızlı bir biçimde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Daha Fazla Oku

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı tekstil taşımacılığı, İstanbul ‘da askılı taşıma lojistik taşımacılığında askılı taşımacılık tekstil firmaları veya kişisel müşterilerin Ekşioğlu Nakliye firması olarak İstanbul’da askılı tekstil ürünlerinin taşımacılık ve lojistik işlemlerini Askılı tekstil taşıma kamyonu ile gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Oku

Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmetini İstanbul’da kameralı, güvenlik görevlisine sahip, sözleşmeli ve kurumsal olarak sağlamaktadır. Kiralık Depo Hizmetinden, siz değerli müşterilerimiz uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Kiralık Depolarımız İstanbul’un her iki yakası olan Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında bulunmaktadır. Toplam depo alanımız 5000 m2 hacime sahip sadece size özel depolama alanlarında sağlanmaktadır. Başka müşterilerimizin eşyalarını sizin eşyalarınız ile aynı yere koymuyoruz. Ana faaliyet alanımızı sigortalı evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetidir. Sizden bu eşsiz kiralık depo hizmetimizden hemen düşük fiyatlarla kendi deponuzu kiralayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Expertiz Hizmeti, nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinin öncesinde profesyonel olarak Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Firması tarafından sağlanıyor . İstanbul evden eve nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı güvenle hemen taşıyın.

Daha Fazla Oku

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı, İstanbul parça eşya taşıma şirketimiz İstanbul Şehiriçi ve Şehirlerarası parsiyel parça eşya taşıma, koli nakliye kargo hizmetini sigorta garantili makul fiyata müşterilerine sunar. Parç Eşya Taşıma Firmamız, kurumsal sözleşme sigorta kaskolu parça eşya taşıma hizmeti sunar. Profesyonel Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Firmamız 3-4 Parça Şeklinde daha çok ve ya daha az beyaz eşya ve ya mobilya eşyalarınızı ve diğer tüm parça eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. İstanbul parça eşya taşıma şirketimiz ile eşyalarınızı güvenli taşıyın.

Daha Fazla Oku

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Firması olarak, İstanbul Ofis taşıma İşyeri taşıma, büro taşıma, kurum ve şirket taşıma nakliye ve eşya paketleme ve ambalajlama hizmetlerini profesyonel olarak sözleşmeli ve sigortalı olarak sunuyoruz. Ofis Taşımacılığı hizmetini müşterilerine kurumsal ve profesyonel olarak sunarken, birinci önceliği müşteri memnuniyeti olan Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Şirketi, siz değerli müşterilerin ofis eşyalarını taşırken oldukça dikkatli davranmaktadır. Önemli evrak, bilgi ve belgelerin yer aldığı ofisler bu nedenle büyük bir dikkatle taşınmalıdır. Yoksa eşyaların kaybolmasından ötürü doğacak zarar geri dönülemez bir şey olabilir. Ekşioğlu Ofis Taşıma Nakliyat bu konuda kurulduğu günden bu zamana çalışmalar yürütmekte ve müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Daha Fazla Oku

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat, İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat firması kurumsal sigortalı ve sözleşmeli parça eşya taşıma şehir dışı taşıma hizmeti sunar. En iyi profesyonel kadrolu personelimiz ile İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat firması ile taşıma sigortalı ve sözleşmeli şehiriçi taşıma ve şehirdışı nakliyat hizmeti Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat firması tarafından kaliteli, kurumsal ve profesyonel olarak sunulur. İstanbul’dan İzmir, Ankara, Balıkesir, Bursa, Denizli, Antalya, Burdur, Erzurum, Kars, Erzincan, Ağrı, Amasya, Muğla, Mersin, Diyarbakır, Van, Çanakkale, Düzce, Sakarya, Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Siirt başlıca olmak üzere Türkiye’nin tüm illlerine Şehirlerarası taşımacılık hizmetini kurumsal ve sözleşmeli olarak sunarız.

Daha Fazla Oku

Şehiriçi Taşımacılık

Şehiriçi Taşımacılık Firması olarak, sözleşmeli İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında asansörlü ve ya asansörsüz kurumsal ve profesyonel olarak evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, ofis ve kurum taşıma, işyeri taşıma ve tüm nakliye taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Şehiriçi taşımacılılık hizmetini sunarken ilk önceliğimiz ve asıl reklamımız olan müşteri memnuniyetinden asla ödün vermiyoruz. Şehiriçi Taşımacılık hizmetinden yararlanmadan önce referanslarımızı inceleyebilir ve bizim hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha Fazla Oku