Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat telefon numaramızı aradığınızda, kusursuz bir nakliye süreciyle karşılaşmanız mümkün olacaktır.

40 yılı aşkın süredir sektörde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bir kez bile kalitemizden ve dürüst çalışma prensibimizden ödün vermedik. Şimdiden sonra da vermeyi düşünmüyoruz.

Her daim çağın teknolojisine uyan son model ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Ekip arkadaşlarımızın hepsi işini en iyi şekilde yapan, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Aklınıza herhangi bir soru takıldığında çekinmeden sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bireysel ve kurumsal referanslarımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Oldukça geniş bir araç filosuna sahibiz. Eşyalarınızın miktarı ne kadar olursa olsun, uygun araçlarımız bulunmaktadır.

Bahçelievler Nakliyat Şirketi

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bahçelievler evden eve nakliyat şirketimiz, bizimle iletişime geçtiğinizde, ücretsiz bir ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda;

 • Eşyalarınızın monte ve de monte süreçleri,
 • Eşyalarınızın kolilenmesi ve paketlenmesi,
 • Eşyalarınızın yerleştirilmesi

Hepsi firmamız tarafından yapılmaktadır. Taşınma sürecinin gerginliğini bir dakika bile hissetmeden rahat bir şekilde yeni evinize yerleşeceksiniz. Sadece ev taşıma konusunda değil;

Gibi pek çok kategoride de bir telefon kadar uzağınızdayız. Başlıca prensibimiz, hangi tür hizmeti alırsanız alın, yanımızdan memnun bir şekilde ayrılmanızdır. Çok uzun zamandır da bu memnuniyeti sağladığımızı düşünüyoruz.

Bahçelievler Şehir İçi Taşımacılık

Bahçelievler şehir içi taşımacılık alanında, sizlere her daim sigorta güvencesi sunduğumuz, harika bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.

 • Bahçelievler Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çobançeşme Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Kocasinan Merkez Mahallesi
 • Siyavuşpaşa Mahallesi
 • Soğanlı Mahallesi
 • Yenibosna Merkez Mahallesi
 • Zafer Mahallesi

Gibi Bahçelievler’in her mahallesinden aramanız mümkündür. Sadece şehir içi taşımacılık değil şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktayız.

Eşyalarınız, hangi şehre giderseniz gidin, en güvenli şekilde taşınacaktır. Farklı bir şehre taşınmanız durumunda da eşyalarınızı yerleştirip montaj süreçlerini halletmekteyiz. Sadece ev taşıma değil, parça eşya taşıma süreci de şehirler arası olabilmektedir.

Ekşioğlu Nakliyat firmamızla iletişime geçtiğiniz an, her türlü hizmet elinizin altında olacaktır.

Bahçelievler Parça Eşya Taşıma

Bahçelievler parça eşya taşıma sürecinde, bir tane veya birden fazla olan eşyalarınız için nakliye hizmeti almanız mümkündür. İster şehir iç ister şehirler arası hiç fark etmez. İnternetten satın aldığınız bazı mobilyalar olabilir, evinizde taşınmasını istediğiniz beyaz eşyalar olabilir, her türlü hizmeti sizlere sağlıyoruz.

Tek bir eşyanızın taşınmasını istediğinizde, sizlere çok büyük bir araç göndermiyoruz. Eşyalarınıza uygun olan en doğru aracı seçerek size yönlendirmesini yapıyoruz. Bazı durumlarda birden fazla kişinin eşyaları aynı güzergaha gitmek üzere aynı araca yerleştirilmektedir. Böyle olduğunda çok daha uygun bir fiyat sizleri bekliyor olacaktır.

Ekşioğlu evden eve nakliyat firmamızdan aldığınız her hizmet, sizleri memnun edecektir. Genelde müşterilerimiz, tavsiye üzerine bizimle iletişime geçmektedir. Müşterilerimizin her türlü isteğinden anlayan, her daim çalışan ve kendini geliştiren bir firmayız.

Bahçelievler Ofis Taşıma

Bahçelievler ofis taşıma süreci, oldukça pratik bir şekilde ilerlemektedir. Öncelikle firmamızı, ofis taşıma hizmeti için arayanlara ücretsiz bir şekilde ekspertize gidilmektedir. Nakliye sürecinin en önemli adımı ekspertizdir. Alanında uzman olan ekibimiz;

 • Taşınmak istediğiniz ofisi,
 • Taşınacak eşyaları
 • Ofisin genel durumunu,
 • Eşyaların miktarını,
 • Asansörlü nakliyat için ofisin uygun olup olmadığını,
 • Hassas olan teknolojik araçları

Ekspertiz sürecinde detaylı bir şekilde incelemektedir. İnceleme yaptıktan sonra da hızlı bir plan program yapmaktadır. Diğer yandan taşınılmak istenen ofisin de incelemesi detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Hem eşyaların hem de ofisin her anlamda güvenliğini sağlamak için, oldukça detaylı bir süreç gerçekleştirmekteyiz. Küçük olan ofisler genelde bir gün gibi kısa bir sürede taşınabilmektedir ancak daha büyük olan kurumsal ofislerin taşınması birkaç gün sürmektedir. Sonuçtan her anlamda memnun kalacağınızdan eminiz.

Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler eşya depolama konusunda da firmamıza koşulsuz bir şekilde güvenebilirsiniz.  Bu noktada sizlere sunmuş olduğumuz pek çok avantaj bulunmaktadır. Evinizde veya ofisinizde kullanmadığınız veya fazlalık durumda olan eşyalarınızı;

 • Oldukça geniş olan,
 • Her anlamda hava alan,
 • 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenen,
 • Sigorta hizmeti sunduğumuz

Eşya Depolarımızda muhafaza ediyoruz. Firmamızı hangi semtten ararsanız arayın, hiç fark etmez. Eşyalarınızı bulunduğunuz semtte size en yakında bulunan depolarımıza götürüyoruz. Kiralık depoları görmek ve içinizi rahat ettirmek istiyorsanız, bizzat kendiniz de gelerek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Özellikle de paketleme, taşıma ve sonrasında da nakliye hizmeti sunduğumuz için firmamıza talep oldukça fazladır. Pek çok kişi eşyaların paketleme sürecini sistemli bir şekilde yürütememektedir. İşte tam da bu noktada devreye firmamız girmektedir. Gözünüz arkada kalmadan geçireceğiniz harika bir depolama süreci olacaktır.

Evden eve nakliyat fiyatlarımız da oldukça uygundur. Özellikle de her şeye zam geldiğini, her şeyin fiyatının hızlı bir şekilde arttığını düşündüğümüzde, sizlere sunduğumuz fiyatlara şaşırmanız da mümkün olacaktır.

0850 305 54 53 firma telefon numaramızdır. Sitemizde bir nakliyat teklif formumuz da bulunmaktadır. Eşyalarını seven, kaliteli bir süreç geçirmek isteyen herkes, irtibat numaralarımız üzerinden bize ulaşabilir. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir