Dershane ve Okul Taşımacılığı

Dershane Taşımacılığı firmamız İstanbul’da etüt merkezi taşıma, dershane taşıma, okul taşıma, etüt merkezi taşıma, eğitim kurumu taşıma hizmetlerini sigorta sözleşmeli garantili taşımaktayız. Değerli Öğrencilerimizin eğitim gördüğü yerleri özel olarak uygun fiyatlar ile taşıyoruz. Özellikle dershane taşımacılığında müşterilerinin beğenisini kazanan firma, eşyalarınızı titizlikle taşımakta ve nakliye işlemlerinin hızlı bir biçimde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Okul, Etüt Merkezi, Dershane Taşımacılığı
Okul, Etüt Merkezi, Dershane Taşımacılık hizmeti

İstanbul Dershane Taşımacılığı Hizmeti

Öncelikle bir ekspertiz aracılığı ile rapor çıkaran ve planlama yapan firma, müşteriyle anlaşıldığı takdirde nakliyat çalışmalarına başlamaktadır. Dershane veya okul gibi eğitim kurumlarında yer alan dolap, masa, tahta ve sıra gibi birçok mobilyayı kadrosundaki uzman marangozlar sayesinde önce demonte eden firma daha sonra bu eşyaları uygun yöntemlerle paketlemektedir. Sökülen mobilyalar araca uygun bir şekilde konulduktan sonra da götürülmesi gereken yere hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaştırılmaktadır. Burada da marangozlar tarafından tekrar montajı yapılan eşyalar kullanıma hazır bir biçimde müşteriye sunulmaktadır.

Dershane ve Okul Taşımada Sigortalama Hizmeti

Bunun yanı sıra dershane veya okullarde bulunan bilgisayar gibi elektronik eşyalar ise battaniye ve köpüklü koli kullanılarak ambalajlanmaktadır. Bu sayede taşınma sırasında oluşabilecek aksiliklerin de önüne geçilmektedir. Yine de tüm olumsuzluklar düşünülerek sigortalama işlemi de yapılmaktadır. Bu sayede müşterinin tüm hakları korunma altına alınmaktadır.

Sigortalama hizmeti müşteriye güven sağlaması nedeniyle, Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat hassas bir taşıma biçimi olan dershane taşımacılığı, okul taşımacılığı için sık sık tercih edilmektedir. Tüm Türkiye’de birçok dershane ve ya okul nakliyat hizmetlerini başarıyla sonuçlandıran firma, 40 yıllık deneyimini hizmetine aktararak müşterinin beğeni ve güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Güvenilir ve Hızlı Dershane ve Okul Taşımacılığı

Özellikle İstanbul’da birçok eğitim kurumunun nakliyat işlemlerini gerçekleştiren Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile işini hızlı ve güvenilir bir biçimde bitirmektedir. Özellikle ambalajlama ve paketleme konusunda bir numara olan nakliye firması eşyaların sorunsuz bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır.

Eğer sizler de değer verdiğiniz eğitim kurumlarınızın hızlı ve herhangi bir sorun olmadan taşınmasını istiyorsanız mutlaka Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz. Başarılı çalışmalarına bir de uygun fiyat politikası ekleyen firmayı seçerseniz asla pişman olmazsınız. Sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir nakliyat için Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat’ı seçin.

Dershane ve Okul Taşıma Şirketi

Dershane ve Okul taşıma şirketimiz, İstanbul merkezli bir nakliye şirketidir. Şirket, müşterilerine sigortalı evden eve taşımacılık hizmetinin yanı sıra, dershane taşımacılığı, okul taşımacılığı gibi özel taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır.

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile sektörde öne çıkmaktadır. Şirket, müşterilerine özel taşımacılık hizmetlerinde de aynı kalite ve güvenilirlik standartlarını sunarak, dershane de ve ya okulda bulunan demirbaşların, belge ve arşivlerin güvenli ve konforlu bir şekilde dershane veya okullarına ulaşmalarını sağlamaktadır.

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat, uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle, özel taşımacılık hizmetlerinde de sektördeki en iyi firmalardan biri olarak değerlendirilmektedir.

Dershane Taşımacılığı Fiyatları

Dershane ve ya okul taşıma ücretleri indirimli şekilde sunulmaya dikkat edilir. Taşınacak yeni bina veya eski konum mesafesi taşınmanın fiyatının etkileyen sebeplerden bir tanesidir. Dershanenin veya okulun öğrenci kapasitesi, taşınacak derslik sayısı ve masa sandalye miktarı da taşıma ücretlerinde belirleyici . Eşya sayısı düştükçe fiyatlarımız da düşer. Aynı şekilde eşya miktarı ve ofis derslik miktarı arttıkça fiyatlarımız da artar. Şimdi Sizde Dershanenizi Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat farkıyla taşıtmak için ön ücretsiz ekspertizinizi alınız. Telefon : 0850 305 54 53

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir