Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat firmamız, günümüz şartlarında pek çok taşınma sürecinde devreye girmektedir.

 • Tayin durumlarında,
 • İstanbul’da semt değişikliği yapmanız durumunda,
 • Kiradan çıkarak ev satın almanız durumunda
 • Farklı bir evde kiraya çıkmanız durumunda

Ve türlü  sebeplerle nakliye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, yapmanız gereken tek şey, firmamızla iletişime geçmektir.

Başakşehir Nakliyat Şirketi

Ekşioğlu Nakliyat firmamız 40 yılı aşkın süredir bu sektördedir. Müşterilerimizin hepsinin her türlü beklentisini karşılıyor ve yanlarımızdan en memnun şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Oldukça güler yüzlü ve tecrübeli bir hizmet süreci sunmaktayız.

Eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmemesi için, sigorta hizmetimiz de bulunmaktadır. Gönül rahatlığı içinde kıymetli eşyalarınızı bize teslim edebilir ve sonrasında arkanıza yaslanabilirsiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Başakşehir evden eve nakliyat firma telefon numaramızı aradığınızda alabileceğiniz pek çok hizmet kategorisi bulunmaktadır.

İrtibat numaralarımızdan bize ulaştığınızda, alacağınız hizmetlerden bazılarıdır. Her işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Sizlerin hem daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde taşınmanız için, sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Diğer yandan teknolojiyi de her an takip etmekteyiz. Yeni çıkan ekipmanlara ulaşarak süreci daha da hızlı bir hale getirmeye çalışıyoruz.

Başakşehir Şehir İçi Taşımacılık

Başakşehir şehir içi taşımacılık noktasında en güvenebileceğiniz firma olduğumuzu söylemek isteriz. Özellikle de geniş araç filomuz sayesinde evinizde ne kadar eşya olursa olsun hızlı bir şekilde nakliye sürecini geçirmekteyiz.

 • Altınşehir Mahallesi,
 • Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi,
 • Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi,
 • Başak Mahallesi,
 • Başakşehir Mahallesi,
 • Güvercintepe Mahallesi,
 • İkitelli OSB Mahallesi,
 • Kayabaşı Mahallesi,
 • Şahintepe Mahallesi,
 • Şamlar Mahallesi,
 • Ziya Gökalp Mahallesi

Olmak üzere semtte bulunan hangi mahalleden ararsanız arayın, çok kısa bir süre içerisinde bir ekibimizi yönlendirmekteyiz. Sadece şehir içinde değil şehirler arası evden eve nakliyat konusunda da sektörün öncüsü konumundayız.

İstanbul’dan pek çok şehre nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Sigortalı taşımacılık sistemimiz sayesinde, eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmesi de söz konusu olmayacaktır.

Başakşehir Ofis Taşıma

Başakşehir ofis taşıma sürecinde, firmamız oldukça dikkatli bir şekilde davranmaktadır. İş sahasının ve her an üretim kapasitelerinin de artmasıyla birlikte yeni ofislere ihtiyaç duyulmaktadır.

Ofis taşıma sürecinde en önemli etkenlerden biri, alanında uzman olan bir kadrodur. Çünkü ofisler, ev taşımaya oranla daha fazla dikkat gerektiren yerlerdir. Herhangi bir dosyanın kaybolması, kıymetli teknolojik aletlerden birinin zarar görmesi durumunda, firma için de zor bir süreç yaşanmaktadır.

Bu taşıma sürecinin yüksek standartlarda yapılabilmesi için belirli bir plan ve program dahilinde ilerlenmesi gerekmektedir. Bu plan da ücretsiz ekspertiz hizmeti esnasında oluşturulmaktadır.

 • Eşyalarınızın kaç gün içerisinde taşınabileceği,
 • Monte ve de monte süreçleri,
 • Eşyalarınızın miktarı ve buna paralel şekilde uygun bir araç ayarlanması

Ekspertiz sürecinde belli olan konular arasındadır.

Başakşehir Asansörlü Taşımacılık

Başakşehir asansörlü taşımacılık hizmeti, ofis taşıma veya eş taşıma konusunda en sık başvurulan yöntemlerden biridir.

Her türlü nakliye sürecini pratik ve hızlı bir hale getirmek isterseniz, sigorta hizmeti de sağladığımız asansörlerimizden yararlanabilirsiniz. Asansörlü evden eve nakliyat her anlamda fayda sağlayan bir süreç olmakla birlikte tehlike de arz etmektedir. Özellikle de alanında uzman olmayan bir firmayla anlaştığınızda, çevre için de riskler oluşabilmektedir.

Ekşioğlu evden eve nakliyat firması olarak 40 yıldır sektörde siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Her türlü ekipmanın çalışma sürecini de en iyi şekilde yönlendiriyoruz. Taşınmak istediğiniz alan asansörlü nakliyat için uygun olduğunda, en kusursuz olan süreci yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Asansörü taşıyan araç, taşınmak istediğiniz alana veya taşındığınız yeni eve yanaşamadığında, kullanmak da ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Diğer yandan evinizde eşyaların rahat bir şekilde çıkabileceği balkon veya cam olması gerekmektedir. Tüm koşullar sağlandığında, kaliteli bir süreç de kaçınılmaz olacaktır.

Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir eşya depolama konusunda da öncüdür. Başlıca hizmet verdiğimiz alanlardan biri olan eşya depolama hizmetinde; eşyalarınızın uygun ortamlarda saklanması ve muhafaza edilmesi konusunda gerekli olan her türlü önlemi almaktayız.

 • Evinizde veya ofisinizde bir tadilat süreci yaşandığında,
 • Evinizi bir süreliğine kiraya vermek istediğinizde,
 • Geçici bir iş durumu için evinizden çıktığınızda

Firma numaramızla iletişime geçebilir ve uygun depolarımızdan faydalanabilirsiniz. Hangi semtte oturursanız oturun, bizim için fark etmemektedir. Evinize en yakın konumda olan depolarımıza, eşyalarınız özenli bir şekilde yerleştirilmektedir.

Depolar her an güvenlik kamerasıyla kontrol edilmektedir. Bizzat kendiniz de gelerek ne kadar güvenli bir ortam olduğunu görebilirsiniz.

Son olarak da sizlere Başakşehir evden eve nakliyat fiyatlarının oldukça uygun olduğundan bahsetmek istiyoruz. Ev taşımak veya ofis taşımak oldukça maliyetli bir işlem değildir. Firmamızla; 0850 305 54 53 ve 0536 948 10 36 numaralarımızdan iletişime geçerek ne kadar haklı olduğumuzu görebilirsiniz.

Dilerseniz nakliyat teklif formumuzu da sitemizden doldurmanız mümkündür. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli taşınmalar dileriz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir