Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat

Şaşkınbakkal evden eve nakliyat firmamız, 40 yılı aşkın süredir sektörün her anlamda öncüsü olmaya devam etmektedir.

Kurulduğumuz ilk andan beri hem kalitemizden hem de dürüst hizmet anlayışımızdan, tek bir an bile ödün vermiyoruz. Firma olarak her an çağın teknolojisine uygun olan bir tutum sergilemekteyiz. Bu noktada yeni çıkan herhangi bir ekipman olduğunda, direkt satın alıyor ve daha pratik bir nakliye süreci sunuyoruz.

Ekşioğlu Nakliyat firmamızla iletişime geçtiğinizde, her daim çözüm odaklı olan bir hizmet anlayışımız olduğunu siz de fark edeceksiniz. Daha önceki referanslarımızı inceleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz.

Şaşkınbakkal Kurumsal Sigorta Sözleşmeli Nakliyat Firması Şirketi

Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat Firması

Şaşkınbakkal evden eve nakliyat firmamız, sadece evininiz taşınma aşamasında değil;

 • Eşyalarınızın ambalajlanması,
 • Sökülmesi,
 • Tekrardan monte edilmesi,
 • Araçlara en uygun şekilde yerleştirilmesi

Gibi her hususta devreye girmektedir. Sizlere bahsetmiş olduğumuz her türlü hizmeti profesyonel bir ekip tarafından alacaksınız. Aynı zamanda sürecin her anında eşyalarınızın sigortalanacağından da emin olabilirsiniz.

Firma olarak başlıca prensibimiz müşteri memnuniyeti olduğu için sigortalı evden eve nakliyat ve ya diğer adıyla sigortalı taşımacılık sürecimizi her an önde tutmaktayız. Şimdiye kadar herhangi bir müşterimiz bir mağduriyet yaşamadı. Şimdiden sonra da yaşayacağını pek düşünmüyoruz.

Şaşkınbakkal Evden Eve Nakliyat Şirketi

Şaşkınbakkal evden eve nakliyat şirketimizin irtibat numarasıyla iletişime geçtiğinizde sadece ev taşıma değil;

Gibi hep çok hizmet kategorimizden faydalanmanız mümkün olacaktır. Üstelik hangi türde hizmet talep ederseniz edin taşınma süreci de aynı şekilde ilerlemektedir.

 • Nakliye hizmeti almak için firmamızla iletişime geçiyorsunuz.
 • Firmamızla birlikte müsait olduğunuz bir günü belirliyoruz.
 • Müsait olduğunuz günde ücretsiz ekspertiz hizmeti vermek için adresinize geliyoruz.
 • Eşyaların incelenmesinden binanın incelenmesine kadar her türlü incelemeyi yaptıktan sonra bir plan çıkarıyoruz.
 • Planı onaylamanız dahilinde de taşınma günü adresinize gelerek eşyalarınızı alıyoruz.

Her anlamda kusursuz ve kaliteli bir süreç geçirmek sizin de hakkınız. Özellikle de bu noktada Ekşioğlu Nakliyat firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Şaşkınbakkal Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şaşkınbakkal şehir içi evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’un her noktasında sizlere kusursuz bir hizmet veriyoruz. Firmamızı hangi semtten ararsanız arayın en kısa sürede adresinize bir ekip yönlendirmekteyiz.

Evlerinizin taşınma esnasında önemli olan bir diğer unsur da eşyaların paketlenmesidir. Firma olarak eşyalarınızın paketlenme sürecinde de profesyonel desteğimizi sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

 • Mobilyalarınız,
 • Beyaz eşyalarınız,
 • Kıyafetleriniz
 • Kitaplarınız,
 • Elektronik eşyalarınız,
 • Antika eşyalarınız

Daha pek çok eşya, özel ambalajlar kullanılarak paketlenmektedir. Aynı zamanda kutuların bantlanma aşamasında da özel bantlar kullanmaktayız.

Şaşkınbakkal şehiriçi taşımacılık firmamıza en sık gelen sorulardan biri de antika eşyaların taşınma sürecidir. Ancak sizlere bu noktada da herhangi bir endişe duymamanızı belirtmek istiyoruz. Antika eşyası olan müşterilerimize özel sandıklarımızla hizmet vermekteyiz. Sürecin her anında da sigorta hizmeti sunduğumuz için gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Nakliye süreci denildiğinde pek çok kişinin aklına şehir içi taşımacılık hizmeti gelmektedir. Ancak firmamızda böyle bir durum söz konusu bile değildir. Şehirlerarası evden eve nakliyat denildiğinde de akla ilk biz geliyoruz.

Mesafe arttıkça müşterilerimizin güven duyma düzeylerinde de bir azalma olmaktadır. Çok uzun zamandır Şaşkınbakkal şehirler arası nakliyat konusunda aktif bir hizmet vermekteyiz.

 • Eşyalarınızın araçlarımıza güvenli bir şekilde yerleştirilmesi,
 • Eşyalarınızın monte ve de monte süreçleri,
 • Eşyalarınızın sigortalanması,
 • Araçlarımıza her anlamda bakım yapılması

Firmamızın şehirlerarası taşımacılık noktasında en çok dikkat ettiği şeylerin başında gelmektedir.  Ekşioğlu Nakliyat firmamızdan bir kere nakliye hizmeti aldığınızda, bir daha her zaman bizi tercih edeceğinizden ve başkalarına da tavsiye edeceğinizden eminiz. Ve bununla da her zaman gurur duyuyoruz.

Şaşkınbakkal Asansörlü Nakliyat

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Araçlarımız ve Referanslarımız
Asansörlü Taşımacılık Hizmetini sunarken

Şaşkınbakkal asansörlü nakliyat, özellikle de belirli bir yüksekliğe sahip olan binalarda çok fazla faydalandığımız bir hizmet sürecimizdir.

Merdivenler aracılığıyla eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması, eskidendi. Merdivenler kullanılırken;

 • Eşyaların çizilmesi,
 • Aşınması,
 • Zarar görmesi,
 • Kırılması

Gibi pek çok olumsuzluk da mümkün bir hale gelmekteydi. Ancak şu an kullandığımız asansörler sayesinde, evlerinizden veya ofislerinizden açtığımız camlardan eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde teslim almaktayız. Üstelik bu noktada oldukça profesyonel bir firma olduğumuz için de Şaşkınbakkal asansörlü evden eve nakliyat hizmetini sunarken en ufak bir sorun da yaşamıyoruz.

Şaşkınbakkal asansörlü taşımacılık, nakliye sürecinde hem hız kazandıran hem de daha güvenli bir taşımacılık sunan bir hizmetimizdir. Bu hizmeti de sigortalı kurumsal sözleşmeli olarak sunuyoruz.

Şaşkınbakkal Ofis Taşıma

Şaşkınbakkal ofis taşıma denildiği zaman akla direkt olarak firmamız gelmektedir.

 • Kurumsal düzeyde olan firmanızın ana merkezini değiştirmek istediğinizde,
 • Farklı bir semtte işe girdiğinizde,
 • Artık ofisiniz size küçük geldiğinde

Ulaşmanız gereken tek numara, firmamızın numarasıdır. Her ofisin genel özellikleri ve yapısı birbirinden farklı olduğu için taşınma süreci de bu noktada farklılık gösterebilmektedir. Eşyalarınızın ne şekilde taşınacağını, asansör kullanılıp kullanılmayacağını öğrenmemiz içi ekspertiz sürecine gelmemiz gerekmektedir.

Özellikle de Şaşkınbakkal ofis taşımacılığı aşamasında ekstra titiz bir şekilde davranmaktayız. Ofisinizde bulunan kıymetli evraklarınızdan dosyalarınıza kadar her türlü eşyanızın en sorunsuz şekilde taşınması için her anlamda mükemmel bir çalışma sergilenmektedir.

Yeni taşındığınız ofisinizde de işinize bir an önce devam etmeniz için, düzeninizi kuruyor ve ofisinizi size o şekilde teslim ediyoruz.

Şaşkınbakkal Eşya Depolama

Şaşkınbakkal eşya depolama hizmeti, son dönemlerde en çok hizmet verdiğimiz kategorilerin başında gelmektedir.

Eşyalarınızın güvenliğini sağlamak ve belirli sürelerde her anlamda güvenliği sağlanmış depolarda muhafaza etmek için firmamızı arayabilirsiniz. Bu noktada 7/24 depolarımızın kameralarla izlendiğini de ayrıca eklemek istiyoruz. Şaşkınbakkal Eşya Depolama da öncü firmalardan biriyiz.

 • Geçici bir şekilde bir yere atamanız yapıldığında,
 • Belirli bir süreliğine yurt dışına çıkmanız gerektiğinde,
 • Evinizde veya ofisinizde bir tadilat olduğunda,
 • Uzun bir süreliğine tatile çıktığınızda,
 • Eğitim için farklı bir şehre taşındığınızda

Evinizde bulunan eşyaları belirli sürelerle depolarımıza teslim edebilirsiniz. Dilerseniz eşyalarınızı bizzat kendiniz teslim edebileceğiniz gibi dilerseniz de adresinizden gelerek biz teslim alabiliriz. Firma olarak bu noktada sizlere her türlü kolaylığı sağlıyoruz.

Depolarımızda her müşterimiz için ayrı bölümler de bulunmaktadır. Eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmemesi için gerekli olan her türlü önlem de alınmıştır.

Şaşkınbakkal Parça Eşya Taşıma

Şaşkınbakkal parça eşya taşıma, genel olarak öğrenciler tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Bir veya birden fazla eşyanızı, kendi imkanlarınızla taşıyamadığınız zaman, profesyonel bir firma olan Ekşioğlu Nakliyat firmamıza başvurabilirsiniz. Bu noktada en kusursuz şekilde hizmet alacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Sadece öğrenci evlerinde değil, yazlıklarda da parça eşya taşımacılığı hizmetine sıklıkla başvurulmaktadır. Bazı durumlarda sizinle aynı güzergaha giden kişilerle aynı aracı paylaştığınız için, ödeyeceğiniz ücret de çok daha uygun olmaktadır. Bu sebeple de eşyalarınıza zarar vermemek ve profesyonel bir şekilde taşıma için bizi arayabilirsiniz.

Son olarak da sizlere Şaşkınbakkal evden eve nakliyat fiyatlarının ne kadar bütçe dostu olduklarından bahsetmek istiyoruz. Evinizi alanında her anlamda uzman bir firmaya taşıttığınızda, hem çok uygun bir ücret ödeyecek hem de çok rahat edeceksiniz.

0850 305 54 53 ve 0536 948 10 36 firmamıza ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızdır. Dilerseniz sitemize girerek teklif formumuzu da doldurabilirsiniz. Bizimle çalıştığınız için kendinizi her anlamda şanslı hissedeceksiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir