Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Caddebostan evden eve nakliyat firmamız her geçen gün kendini geliştiren ve sektörün öncüsü olan bir firmadır.

Sadece Caddebostan çevresinde değil İstanbul’un her noktasında şehiriçi taşımacılık ve şehirlerarası nakliyat kapsamında da sizlerleyiz. Nakliyat sektörü, titiz çalışılması gereken bir süreçtir. Hem titiz hem de kaliteli hizmet denildiğinde de akla direkt olarak biz gelmekteyiz.

Ekşioğlu Nakliyat firmamız 40 yılı aşkındır sizlerin hizmetinde olan, başlıca prensibi müşteri memnuniyeti olan bir firmadır. Çalışmaya başladığımız ilk andan beri herhangi bir şikayetle veya memnuniyetsizlikle karşılaşmadık, bundan sonra da karşılaşacağımızı düşünmüyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına, nakliye konusundaki her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Caddebostan Kurumsal Sigorta Sözleşmeli Nakliyat Firması Şirketi

Caddebostan Evden Eve Nakliyat Firması

40 yıllık Nakliyat Tecrübesi ile profesyonel nakliye ve taşımacılık çözümleri

Caddebostan evden eve nakliyat firmamız, nakliye sürecinin her anında sizleri memnun etmeye çalışan bir firmadır. Caddebostan da;

Gibi her noktada sizlerleyiz. İşimizi en iyi şekilde yaptığımız için gurur duyuyor ve sizlere de bunu her an belli ediyoruz. İyi bir nakliye firmasıyla çalışmak demek, ev taşıma süreçlerini en stressiz şekilde geçirmek demektir.

Evlerinizde veya ofislerinizde bulunan kıymetli eşyalarınızı bize gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Firmamız tarafından her kategoride sizlere sigorta hizmeti de sunulmaktadır. Eşyalarınızı bize gözünüz kapalı emanet edebilir ve oturduğunuz yerden süreci takip edebilirsiniz.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Araç Filosu
Kurumsal Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Firması

Caddebostan evden eve nakliyat şirketimizin sizlere sunmuş olduğu kusursuz hizmet sebebiyle kendinizi her an şanslı hissedeceksiniz.

 • Eşyalarınızın paketlenmesi
 • Monte edilmesi
 • De monte edilmesi
 • Yerleştirilmesi

Gibi her türlü aşamada firmamız devreye girmektedir. Nakliye sürecinin her noktasında teknolojiye uygun olan ekipmanlar kullanmaktayız. Bu da bize her anlamda pratiklik kazandırmaktadır.

Eşyalarınızın paketlenme kısmında her türlü eşyanıza uygun olabilecek ambalajlar kullanılmaktadır. Diğer yandan oldukça geniş olan bir araç filomuz bulunmaktadır. Araçlarımızın hepsi her türlü eşyanızı alabilecek niteliktedir.

Eşyalarınızı indirdikten sonra araçlarımıza yerleştirme aşamasında da sistemli bir şekilde çalışmaktayız. Alanında yetkin olan ve bu konuda oldukça tecrübeli bir firmayla çalıştığınızı, sürecin her aşamasında hissedeceksiniz.

Özellikle de kıymetli eşyalarınızın kısa bir süre içerisinde yeni evinize yerleştirildiğini gördüğünüzde, iyi ki Ekşioğlu Nakliyat firmasıyla çalıştım diyeceksiniz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönütler, bizi her an gururlandırmaktadır.

Caddebostan Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Caddebostan şehir içi evden eve nakliyat, İstanbul gibi bir yerde, sizlere sunulabilecek en iyi nakliye hizmetidir.

Firmamız sizleri İstanbul’un her noktasına güvenli bir şekilde taşımaktadır. İrtibat numaralarımızdan bizlere ulaştığınız ilk andan başlayarak, her anlamda mükemmel bir taşınma süreci geçireceksiniz.

Sadece İstanbul’da değil şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında Türkiye’nin pek çok noktasına evlerinizi taşımaktayız.

 • Ankara
 • Bursa
 • Sakarya
 • Afyon
 • Kütahya
 • Bilecik
 • Kocaeli

Gibi hangi şehre taşınmak isterseniz isteyin, bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Hem şehir içi taşımacılık hem de şehirlerarası taşımacılık aynı noktada ilerlemektedir.

 • Firma telefon numaralarımız üzerinden bizi arayarak süreci başlatabilirsiniz.
 • Evinize ücretsiz bir şekilde gelecek ekspertiz ekibimiz, gerekli olan her türlü incelemeyi yapar ve bir plan oluşturur.
 • Müsait olduğunuz bir günde de eşyaların paketlenmesi ve taşınması için adresinize gelinir.
 • Profesyonel bir şekilde paketlenen eşyalarınız, asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile evden alınır.
 • Araçlara da sistemli bir şekilde yerleştirilir.

Daha sonrasında da taşınmak istediğiniz yere doğru yola çıkılır. Evden eve nakliyat hizmeti alırken Ekşioğlu Nakliyat firmamızla çalışmak, her anlamda şanslı hissetmektir.

Caddebostan Parça Eşya Taşıma

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Araçlarımız ve Referanslarımız
Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Aracı parça eşya taşımacılığında

Caddebostan parça eşya taşıma, nakliye konusunda sizlere her anlamda avantaj sağlayan bir süreçtir.

 • Özellikle de taşınmasını istediğiniz eşyalarınıza uygun olan pek çok aracımız bulunduğunu belirtmek isteriz. Tek bir eşya taşıtmak istediğinizde oldukça büyük bir araç yönlendirmek yerine eşyanıza uygun olan bir araç yönlendiriyoruz. Böylece taşınma esnasında da herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmıyorsunuz.
 • Uygun araçlar yönlendirdiğimiz için, kendi imkanlarınızla eşyaları taşımaya kalkışmanıza da gerek yoktur.
 • Parça eşya taşımanın bir diğer avantajı da oldukça uygun fiyatlı olmasıdır. Özellikle de aynı güzergaha giden farklı müşterilerimizle aynı araçları paylaştığınızda, çok daha uygun ücretler ödemeniz mümkün olacaktır.
 • Sürecin her anında eşyalarınız sigortalanmaktadır. Firmamıza eşyalarınızı gözünüz kapalı bir şekilde emanet edebilirsiniz.

Yaz dönemlerinde yazlığınıza bir şeyler götürmek veya okulunuz bittiğinde öğrenci evinizde bulunan eşyaların taşınmasını sağlamak için, parça eşya taşımacılığında aramanız gereken tek firmayız.

Caddebostan Asansörlü Taşımacılık

Caddebostan asansörlü taşımacılık diğer bir adıyla asansörlü evden eve nakliyat, her kategoride işlerimizi kolaylaştıran bir hizmetimizdir.

Yüksek bir kattan taşınmak istediğinizde, eşyalarınızın hem çok daha hızlı hem de çok daha güvenli bir şekilde taşınmasını istediğinizde, asansörler devreye girmektedir. Binanın içerisinde eşyalarınızın taşınması riskli ve uzun süren bir durumdur. Bu sebeple de evlerinizden veya ofisinizden açılan bir cam veya balkondan eşyalarınız asansörler yardımıyla alınarak aşağı indirilmektedir.

Sonrasında da sistemli bir şekilde araçlarımıza yerleştirilen eşyalar, taşınmak üzere yola çıkmaktadır. Caddebostan asansörlü nakliyat hizmetleri ile eşyalarınız hızlı taşınır.

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Araçlarımız ve Referanslarımız
Asansörlü Taşımacılık Hizmetini sunarken

Caddebostan Ofis Taşıma

Mixcenter İşyeri Hanı Taşımacılığı
Mixcenter İşyeri Hanı Taşımacılığı

Caddebostan ofis taşıma sürecinde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, profesyonel bir yardım almanız gerektiğidir.

Özellikle de kurumsal bir ofisiniz varsa taşınma sürecinin her anı sizler için çok daha önemli olacaktır. ofis mobilyalarınızdan kıymetli evraklarınıza kadar her eşyanız zarar görmeden taşınmalı ve yine aynı şekilde ofisinize yerleştirilmelidir.

Ekşioğlu Nakliyat firması olarak ofis taşımacılığı konusunda da sizlere her türlü güvenceyi sunduğumuz belirtmek isteriz.

 • Ofisinizde bulunan eşyalarınızın ambalajlanması
 • Türlerine göre sınıflandırılması
 • Bir karışıklık çıkmaması için notlar alınması ve kutulara numaralar verilmesi

Firmamız tarafından alınan bazı önlemlerdir. Diğer yandan yola çıkmadan önce, nakliye esnasında bir sorun çıkmaması için araç bakımlarımızı da düzenli bir şekilde yaptırmaktayız.  Ancak bizlerden talep ettiğiniz herhangi bir konu olduğunda, çekinmeden firmamızı arayabilirsiniz.

Caddebostan Eşya Depolama

Caddebostan eşya depolama, firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize en sık sunduğumuz hizmetlerden biridir.

Evinizde veya ofisinizde fazlalık durumda olan eşyalarınızı muhafaza edecek güvenli bir yer arıyorsanız en doğru yerde olduğunuzu özellikle belirtmek istiyoruz.  Eşyalarınızı sadece muhafaza etmiyor aynı zamanda oldukça güvenli bir ortamda korunmalarını da sağlıyoruz.

Firmamıza;

 • Geçici bir atama durumunda,
 • Yurt dışına veya şehir dışına yapılan seyahatlerde,
 • Uzun sürelerde tatile çıkıldığında,
 • Ev veya ofislerde gerçekleşen tadilat durumlarında

Başvurulmaktadır. Firma olarak bizzat adresinize geliyor ve eşyalarınızın paketlenmesini hallediyoruz. Sonrasında da depolarımıza eşyalarınızı yerleştiriyoruz.

Ben eşyalarımın nerede duracağını bilmek istiyorum diyen müşterilerimiz, bizzat kendileri gelerek eşyalarını kontrol da edebilmektedir. Bu noktada sizlere gereken her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Caddebostan evden eve nakliyat fiyatlarımız belirli dönemlerde piyasaya göre şekillenmektedir. Ancak bu noktada özellikle belirtmek istediğimiz şey ise Ekşioğlu Nakliyat firmamızın sizlere gayet bütçe dostu fiyatlar sunduğudur.

Firmamızdan hangi türde hizmet talep ederseniz edin, karşılaşacağınız ücretler çok da yüksek olmayacaktır. Taşınma süreci oldukça stresli olan bir süreçken, bir de sizlere ödemeler konusunda bir stres yaşatmak istemiyoruz.

0850 305 54 53 ve 0536 948 10 36 iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan nakliyat teklif formundan da bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir