Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız, 40 yılı aşkın bir süredir İstanbul’un her noktasında sizlere kusursuz hizmet anlayışı sunan bir firmadır.

Taşımacılık sektörü denildiğinde, akla ilk olarak Ekşioğlu Nakliyat firmamız gelmektedir. Nakliye sürecinde her an titiz bir çalışma sergilenmesi ve belirli bir program dahilinde ilerlenmesi oldukça önemli bir konudur. Firmamız ise sizlere her türlü desteği, sistematik bir şekilde sunmaktadır. Başlıca ilkemiz, her zaman müşteri memnuniyetidir.

Çok uzun yıllardır sektörün içerisinde olduğumuz için çok tecrübeliyiz. Taşınma esnasında herhangi bir sorun oluşması, söz konusu bile olmamaktadır.

 • Geniş araç filomuz,
 • %100 memnuniyet garantimiz,
 • Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz,
 • Son model teknolojik ekipmanlarımız,
 • Sigorta güvencemiz

İle sizlerleyiz.

Kadıköy Kurumsal Sözleşmeli Nakliyat Firması

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması

Kadıköy evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman, en kısa sürede ücretsiz ekspertiz süreci için sizlerle iletişime geçiyoruz. Belirli bir program yaptıktan sonra da eşyalarınızı paketleme kısmına geçmekteyiz. Bunların hepsi, sizin müsait olma durumunuza göre ayarlanmaktadır.

Özellikle de eşyalarınızın zarar görmemesi için ambalajlama kısmı oldukça önemlidir. Hem maddi açıdan daha pahalı olan hem de taşınması zor olan eşyalar, asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde çok hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Daha küçük boyutlarda olan eşyaların da güvenilir bir şekilde taşınabilmesi için, alanında uzman kişiler tarafından özel olarak paketlemeleri yapılmalıdır.

Kıymetli eşyalarınızın için firma olarak özel ambalajlar, kutular ve havalı olan naylon poşetler kullanıyoruz. Çizilebilecek olan eşyalarınızı önce streç filmle sarmaktayız. Diğer yandan eşyalarınızın ambalajlanma aşamasında köpük de sık kullandığımız ürünlerden biridir.

Çok daha pahalı olan ve taşınma sürecinde çok titiz davranılan beyaz eşyalarınıza zarar gelmemesi için, sabitleme vidaları kullanıyoruz.

Eşyalarınızın kutulanması ve ambalajlanması aşamasında, uzman kadromuz itinalı bir çalışma sergilemektedir. Eşyalarınız belirli sınıflara ayrılır ve herhangi bir karışıklık olmasın diye de her an planlı bir şekilde hareket edilir.

Evden eve nakliyat sürecinde, firmamız oldukça kaliteli olan ambalajlar kullanmaktadır. Özel ambalajlarla sarılan eşyalarınız da yine aynı titizlikle özel araçlarımıza yerleştirilmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sürecinde, eşyalarınız için en uygun olan aracın hangisi olduğuna da karar verilmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kadıköy evden eve nakliyat şirketimiz, herkesin birbirine gönül rahatlığıyla tavsiye ettiği bir firmadır. Sitemize giriş yaptığınızda, hakkımızda atılan yorumları da okuyarak, ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Sürecin her anında daha fazla pratiklik sunmak adına son teknolojik aletlerden yararlanmaktayız. Çağın gereklerine uygun hareket ettiğimiz için de bu kadar çok tercih ediliyoruz.

Gibi nakliye sürecinin her anında bir telefon kadar uzağınızdayız. En kısa sürede gönül rahatlığıyla taşınmak isterseniz, bizi arayabilirsiniz.

Kadıköy Şehir İçi Taşımacılık

Kadıköy şehir içi taşımacılık konusunda en yetkili firma olan Ekşioğlu Nakliyat firmamız, sizlere her mahalleden kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

 • 19 Mayıs Mahallesi
 • Acıbadem Mahallesi
 • Bostancı Mahallesi
 • Caddebostan Mahallesi
 • Caferağa Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Eğitim Mahallesi
 • Erenköy Mahallesi
 • Fenerbahçe Mahallesi
 • Feneryolu Mahallesi
 • Fikirtepe Mahallesi
 • Göztepe Mahallesi
 • Hasanpaşa Mahallesi
 • Koşuyolu Mahallesi
 • Kozyatağı Mahallesi
 • Merdivenköy Mahallesi
 • Osmanağa Mahallesi
 • Rasimpaşa Mahallesi
 • Sahrayıcedit Mahallesi
 • Suadiye Mahallesi
 • Zühtüpaşa Mahallesi

Gibi hangi mahalleden ararsanız arayın, çok kısa bir sürede adresinizde olacak bir ekip, hazırda beklemektedir. Sadece Kadıköy’den değil, İstanbul’un her semtinden firmamızı arayabilirsiniz. Size en yakında bulunan ekibimizi, adresinize yönlendirebiliriz.

Kadıköy Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Kadıköy şehirler arası evden eve nakliyat süreci, firmamız tarafından kusursuz bir şekilde ilerlemektedir.

Hangi şehre taşınmak isterseniz isteyin, eşyalarınız için en uygun olan araç seçilir, aracın bakımı yapılır ve gerekli olan her türlü önlem alındıktan sonra yola çıkılır. Yola çıkmadan önce eşyalarınızın güvenliği için, tüm sigorta işlemleri de halledilmektedir.

Türkiye’nin pek çok şehrine nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Bu noktada firmamızı arayarak, taşınmak istediğiniz şehri söylemeniz yeterli olacaktır. Tecrübeli ekibimiz, bu sektörde uzun yıllardır çalıştığı için, sizin aklınıza gelmeyen detaylara da hakimdir.

Ancak sizlerin özellikle istediği bir şey olduğunda, çekinmeden güler yüzlü personelimize belirtebilirsiniz. Şehirler arası nakliyat sürecinde, önceliğimiz her zaman kıymetli eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması ve sizlerin memnun kalmasıdır.

Kadıköy Ofis ve Büro Nakliyat

Kadıköy ofis ve büro nakliyat hizmeti, firmamız tarafından en sık talep edilen hizmetlerden biridir. Genel olarak evden eve nakliyat hizmetine nazaran daha detaylı bir şekilde yürütülen bir süreçtir.

Firmamız ofis taşıma hizmeti için arandığında, öncelikle uzman ekspertiz ekibimiz, hem taşınılan hem de taşınılacak ofisin genel yapısında inceleme yaparak gerekli olan notları almaktadır.

 • Ofiste bulunan eşyaların miktarı,
 • Eşyaların cinsi
 • Monte edilecek olan eşyalar,
 • Kıymetli dosyalar
 • Evraklar,
 • Teknolojik aletler

Detaylı bir şekilde incelenmektedir. Tüm incelemeler yapıldıktan sonra da eşyalara en uygun olan araç tercih edilmektedir. Taşınılan ofiste uygun olan bir konum mevcutsa ve ofis yüksek bir kattaysa bu noktada asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanılmaktadır.  İnceleme yapıldıktan sonra müşterilerimize de gerekli olan bilgi verilir ve anlaşma sağlandığında da sözleşme yapılır.

Sözleşme yapıldıktan sonra ofisin taşınmasına karar verilen günde uzman ekip ofise gelir ve eşyaların de montesini yapar. Sonrasında da her eşyayı belirli bir düzen içerisinde paketlemektedir. Paketlenen eşyalar da seçilen uygun araca titizlikle yerleştirilmektedir. Sözleşmede eşyaların sigortalandığı maddesi de yer almaktadır.

Son olarak ise eşyalar yeni taşınılan ofise yerleştirilir, eski ofisteki genel düzen sağlanır ve monte edilmesi gereken eşyalar da monte edilir. Süreç boyunca herhangi bir karışıklık çıkmaması için, genelde kolilerde numaralandırma sistemi bulunmaktadır.

İstanbul gibi iş sahalarının ana vatanı olan bir yerde her an ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyaçlarınız dahilinde, irtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Parça Eşya Taşıma

Kadıköy parça eşya taşıma, siz değerli müşterilerimize her anlamda avantaj sağlayan hizmetlerden biridir. Parça eşya taşıma sürecinde, hem zamandan hem maliyetten hem de oluşabilecek zararlardan tasarruf etmiş olursunuz.

Kendi imkanlarınızla herhangi bir eşyanızı taşımaya kalkıştığınızda, eşyanıza zarar verme potansiyeliniz oldukça yüksektir. Çünkü alanında uzman olan ekipler, hangi eşyanın nasıl taşınacağını çok daha iyi bir şekilde bilmektedir.

Diğer yandan araç ayarlama, masrafları gibi her türlü detay da size maliyet olarak dönecektir. Lakin firmamızdan talep ettiğiniz ofis taşıma sürecinde, bazı durumlarda farklı müşterilerimizle de aynı araçları kullanmanız mümkün olabilmektedir. Bu noktada da çok daha uygun bir ücret, sizleri beklemektedir.

Parça eşya taşıma sürecinde de paketleme ve monte etme süreçleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızı istediğiniz gün ve saatte arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama hizmeti, son dönemlerde oldukça yoğun talep gören hizmetlerden biridir. Her evde fazlalık olan ve atılmayan eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyaların alanında uzman kişilerin depolarında muhafaza edilmesini isterseniz, Ekşioğlu Nakliyat firmamızı aramanız yeterlidir. Sadece fazlalık olan eşyalarınız için değil;

 • Evinizde herhangi bir tadilat olduğunda,
 • Yeni bir ev satın aldığınızda ve yeni eve yeni eşyalar ile geçtiğinizde,
 • Kısa bir süreliğine şehir dışında veya yurt dışında yaşamanız gerektiğinde,
 • Eğitim için bir süreliğine farklı bir yere taşındığınızda

Eşyalarınızı, depolarımızda güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Eşyalarınızın paketlenmesi ve bizzat adresinizden alınması, firmamız tarafından yapılmaktadır. Özellikle de depolarımızın 7/24 boyunca güvenlik kameralarıyla izlendiğini de belirtmek istiyoruz. Herhangi bir sorun oluşması durumunda, firmamız hemen müdahale etmektedir.

Eşya depolama konusunda merak edilen bir diğer konu da depoların iç kısmıdır. Depolar dört mevsim koşulları için de uygun olan, geniş, ferah ve temiz alanlardır. Her müşterimizin eşyaları için özel bölümler vardır. Bizzat kendiniz de görebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları, her an güncellenmektedir. Her şeye gelen zamlarla birlikte nakliye sürecinde de fiyat değişikliğine gidilmiştir. Her firmanın da kendine göre bir fiyat tarifesi bulunmaktadır.

Herhangi bir firmayla konuştuğunuzda ve size yüksek bir fiyat söylediğinde, her firma pahalıdır, gibi bir genelleme yapılmamaktadır. Bazı durumlarda çeşitli kampanyalar da olmakla birlikte firmamızın genel fiyat politikası oldukça uygundur.

Ekşioğlu evden eve nakliyat firmamızdan herhangi bir kategoride hizmet aldığınızda çok memnun kalacaksınız ve ödediğiniz ücretin az olduğunu bile düşüneceksiniz.

0850 305 54 53 numaramızdan bize her daim ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sizler için hazırlamış olduğumuz harika bir nakliyat teklif formu bulunmaktadır. Sitemizden onu da doldurabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir