Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz ilk günden beri müşteri memnuniyetini hedef almaktayız.

Firmamız 40 yılı aşkın süredir sektörde öncü konumundadır. Firmamızdan herhangi bir beklentisi olan her müşterimizin fikrine saygı duyuyor ve sonrasında da gerçekleştiriyoruz.

 • Güler yüzlü,
 • Nitelikli,
 • Kaliteli,
 • Profesyonel,
 • Tecrübeli,
 • Uygun fiyatlı,
 • Zamandan tasarruf sağlayan,
 • Pratik,
 • Kusursuz

Bir nakliye hizmeti almak sizin de hakkınız. Ekşioğlu Nakliyat olarak sizlere bunu sunmaktan her an gurur duymaktayız. Nakliye operasyonlarımızın hepsinde son model ekipmanlar kullanıyoruz. Teknolojiyi her an takipte kalarak sizlere en hızlı şekilde hizmet vermek için de her an çalışmaktayız.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Firması

Göztepe evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçtiğinizde, sürecin her anında sizlere profesyonel bir hizmet sunulmaktadır.

Ekibimize herhangi birini dahil ederken alanında uzman olmasını özellikle dikkat etmekteyiz. Eşyalarınız sizin için ne kadar önemliyse bizim için de o kadar önemlidir. Herhangi bir eşyanızın zarar görmemesi, kırılmaması veya kaybolmaması adına gerekli olan her türlü önlemi almaktayız.

Firmamızdan hangi kategoride hizmet talep ederseniz edin Göztepe sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınız araçlara yüklenmeden önce ve yüklendikten sonra gerekli olan her türlü önlem de alınmaktadır. Araç bakımlarımızı herhangi bir sorun olmadığında bile düzenli bir şekilde yaptırıyoruz.

İrtibat numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde, bahsettiğimiz tüm süreçlerden yararlanabilirsiniz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Şirketi

Göztepe evden eve nakliyat şirketimiz, sizlere her anlamda özverili ve kusursuz bir hizmet sunmak için sürekli çalışmaktadır.

Taşınma esnasında olumsuz bir hava durumuyla karşılaşıldığında da gerekli olan her türlü önlem önceden alınmış olmaktadır. Oldukça geniş bir araç filosuna sahip olduğumuz için, sizlere uygun olan araçları seçerek süreci tam anlamıyla yönetmekteyiz.

Eşyalarınızı kendi imkanlarınızla taşımaya çalışmak hem çok zor hem de çok maliyetlidir. Eşyalarınızın hepsini alabilecek büyüklükte bir aracınız olmadığında, sık sık git gel yapmanız gerekmektedir. Bu da size ekstra maliyet olarak dönecektir.

Alanında uzman bir firmayla anlaştığınız zaman ise sadece arkanıza yaslanmanız yeterli olacaktır. Biz sizin yerinize her türlü detayı düşünüyor olacağız.

Göztepe Şehir İçi Taşımacılık

Göztepe şehir içi taşımacılık, İstanbul’un her noktasına sunduğumuz bir hizmettir.

 • Semt değiştirmek,
 • Farklı bir yerde işe girmek,
 • Farklı bir eve kiraya çıkmak,
 • Ev satın almak

Gibi pek çok durumda evinizi taşımanız gerekecektir. Nakliye firması, İstanbul gibi oldukça büyük ve kalabalık bir şehirde oldukça fazladır. Bu noktada önemli olan şey, işini en iyi şekilde yapan, uygun fiyatlı bir firmayla anlaşmaktır.

Ekşioğlu Nakliyat olarak kurulduğumuz ilk andan beri İstanbul’un pek çok noktasına ev ve ofis taşıdık. Şu anda da kalitemizden asla ödün vermeden taşımaya devam ediyoruz. Bu noktada ayrıca belirtmek istediğimiz şey, sadece ev taşıma değil;

Gibi pek çok kategoride hizmet sunduğumuzdur. Sizlere bahsettiğimiz her kategoride sigortalı taşımacılık hizmetimizden yararlanmanız da mümkün olacaktır. Eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmesi durumunda bedeli sizlere ödenmektedir. Evden eve nakliyat süreçlerimizin hiçbirinde bu tarz bir olumsuzluk yaşamadık, bundan sonra da yaşayacağımızı düşünmüyoruz.

Göztepe Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Göztepe şehirlerarası evden eve nakliyat sürecinde de aklınıza takılan her türlü soruda firmamızı arayabilirsiniz.

 • Ankara
 • Bursa
 • Eskişehir
 • Sakarya
 • Kocaeli
 • Kütahya

Gibi Türkiye’nin pek çok noktasına nakliye hizmeti sağlamaktayız. Araçlarımızın hepsi son model araçlar olduğu için, yolda herhangi bir sorunla karşılaşmanız ve mağdur olmanız gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Tıpkı şehir içi evden eve nakliyat sürecinde olduğu gibi;

 • Eşyaların paketlenmesi,
 • Araçlara yerleştirilmesi,
 • Monte edilmesi
 • De monte edilmesi
 • Evinizin yerleştirilmesi

Gibi her türlü süreçle firmamız ilgilenmektedir.

Göztepe Eşya Depolama

Göztepe eşya depolama alanlarımız hem oldukça ferah hem de oldukça güvenlidir. 7/24 boyunca depolarımız güvenlik kamerasıyla izlenmektedir.

İstanbul’un pek çok noktasında ve şehir dışında firmamızın depoları vardır. Evinizde veya ofisinizde fazlalık olan ve henüz ne yapacağınıza karar veremediğiniz eşyalarınızı belirli sürelerle depolarımızda saklayabilirsiniz.

Depolarımız oldukça geniştir. Evlerinizde bulunan pek çok eşyayı alabilecek büyüklüktedir. Her müşterimiz için ayrı bölümlerimiz mevcuttur. Firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman, eşyalarınızı bizzat gelip biz de alabiliriz. Dilerseniz siz de eşyalarınızı depolarımıza getirebilirsiniz.

 • Depolarımızın temizliğine,
 • Havalandırılmasına,
 • Dört mevsim koşullarına uygun olmasına

Dikkat ediyoruz. Firmamıza eşyalarınızın teslim ettiğinizde durumları nasılsa, alırken de aynı olacaktır.

Göztepe Parça Eşya Taşıma

Göztepe parça eşya taşıma hizmeti, genel anlamıyla evden eve nakliyat hizmetinden ayrı ama ondan doğan bir hizmettir.

Bir veya birden fazla eşyanızın güvenli bir şekilde nakliyesinin yapılmasını isterseniz, bizi aramanız yeterli olacaktır.

 • Evlerinizde artık kullanmadığınız eşyalarınızı,
 • Yazlığınıza götüreceğiniz eşyalarınızı,
 • Öğrenciliğiniz bittiğinde taşınacak eşyaları

Firmamız güvenli bir şekilde taşımaktadır. Parça eşya taşıma komple nakliye hizmetiyle kıyaslandığında, oldukça uygun fiyatlı bir hizmettir. Özellikle de sizlerle birlikte aynı güzergaha gidecek müşteriler olduğunda, ortak bir araç paylaşılmaktadır. Ortak bir araç demek, ödenecek ücretin de paylaşılması demektir. Bu noktada en kârlı çıkanın siz olduğu bir nakliye süreci yaşamanız mümkündür.

Göztepe Asansörlü Taşımacılık

Göztepe asansörlü taşımacılık hizmetimiz, firmamıza en çok fayda sağlayan hizmetlerimizden biridir.

Özellikle de oldukça yüksek katlarda ikamet eden müşterilerimizin evlerini asansör yardımıyla hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız. Her noktada olduğu gibi asansör konusunda da belirli riskler mevcuttur. Bu sebeple de anlaşma sağlayacağınız firmanın daha önceki Göztepe asansörlü evden eve nakliyat tecrübelerini gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Aynı zamanda her ev ve her ofis için asansörler uygun olmamaktadır. Adresinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan ekibimiz, asansör kullanılıp kullanılmayacağı konusunda sizlere bilgi verecektir.

Göztepe Ofis Taşıma

Göztepe ofis taşıma, iş sahalarının her anlamda yoğun ve çeşitli olduğu İstanbul gibi bir yerde, sık hizmet verdiğimiz alanlardan biridir.

Her anlamda profesyonel olan Ekşioğlu Nakliyat firmamız ofisinizi en sistemli şekilde taşıyarak yerleştirmektedir. İş yoğunluğunuzdan ve işlerinizin aksama endişesinden dolayı ofisinizi taşımak istemiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti sunmak için öncelikle ofisinize geliyoruz.

 • Ofisinizin ve eşyalarınızın genel durumunu titiz bir şekilde inceliyor ve bu doğrultuda bir plan yapıyoruz. Planımız çerçevesinde hareket ettiğimiz için herhangi bir problemle karşılaşmanız da söz konusu değildir.
 • Taşınma günü geldiğinde de ofisinize gelerek sistemli bir şekilde eşyalarınızı paketliyor ve yeni ofisinize doğru yola çıkıyoruz.
 • Ofisinizi yerleştirdikten sonra size teslim ediyoruz.

Böylece kaliteli ve uygun fiyatlı Göztepe ofis taşıma hizmeti ile siz de işlerinizden geri kalmıyor, bir an önce işinizin başına geçiyorsunuz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Göztepe evden eve nakliyat fiyatları, firmamıza en sık sorulan soruların başında gelmektedir. Bizimle iletişime geçtiğinizde, size net bir fiyat söylememiz mümkün olmayacaktır. Çünkü fiyatların belirlenmesinde etkili olan pek çok unsur vardır. Ekspertiz sürecinde sizlere bu unsurların hepsinden bahsedeceğiz.

Ekşioğlu Nakliyat firmamızdan kusursuz bir hizmet almak için 0850 305 54 53 ve 0536 948 10 36 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Nakliyat teklif formumuz ve info@eksioglunakliyat.com mail adresimizden de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Keyifli taşınmalar dileriz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir