Ofis Taşımacılığı

Ofis ve İş Yeri Nakliye Hizmetleri

Nakliyat firmalarının büyük bir titizlikle yönettiği taşımacılık süreçlerinden birisi de ofis ve iş yeri taşımacılığıdır ve Ekşioğlu Nakliyat ofis taşıma hizmetinde şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetinde diğer taşıma hizmetlerinde olduğu gibi lider konumundadır. Önemli evrak, bilgi ve belgelerin yer aldığı ofisler bu nedenle büyük bir dikkatle taşınmalıdır. Yoksa eşyaların kaybolmasından ötürü doğacak zarar geri dönülemez bir şey olabilir. Ekşioğlu Nakliyat bu konuda kurulduğu günden bu zamana çalışmalar yürütmekte ve müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Eğer ofis ve iş yerinizi taşımak ve güvenilir bir firma ile anlaşmak istiyorsanız mutlaka büyük bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Bu araştırma sonucunda hangi firma ile çalışacağınıza da büyük oranda karar vermiş olursunuz. Bunun yanı sıra ofis ve iş yeri nakliyat hizmeti verecek olan şirketin mutlaka sigortalama hizmetini de sağlaması gerekmektedir. Bu hizmet ile taşınma süreci sırasında doğabilecek her türlü zarar, müşteri adına firma tarafından karşılanmaktadır.

Ofis ve İşyeri Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Ofis ve iş yeri taşımacılığı iş yerinin sahip olduğu evrakların önemi nedeniyle olukça mühimdir. Ekşioğlu Nakliyat bu alandaki titizliği ile ön plana çıkmakta ve sektörde en çok tercih edilen ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmetini tüm müşterilerine sağlamaktadır.

Ofis ve iş yeri taşımacılığında öncelikli olarak eşya taşıma planı belirlenir ve sigortalama yapılır. Daha sonra eşyalar tasnif edilerek paketlenir. Paketleme sırasında her ürün kendine özel malzemelerle kaplanır. Eğer varsa mobilya ya da buz dolabı gibi büyük eşyalar marangozlar tarafından demonte edilerek paketlenir. Bunun yanı sıra önemli bilgi ve evraklar düzenli bir şekilde yerleştirilerek, olası bir karışıklık da önceden engellenmiş olur. Kutuların üzerine numara yazılarak, hangi odadan alındığı da belirtilir. Daha sonra tüm eşyalar araca yüklenir ve belirtilen lokasyona doğru yola çıkılır. Taşınılacak noktaya gelindiği zamansa eşyalar kutulardaki numaralardan yola çıkılarak odalara bırakılır.

Ofisinizi Ekşioğlu Nakliyat İle Taşıyın

Yıllardır edindiği tecrübeleri işine yansıtan Ekşioğlu Nakliyat, müşterilerine güvenilir ve hızlı bir biçimde ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Uygun fiyatlarla bu hizmeti elde etmek için firmayı aramalısınız.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Ekşioğlu Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews