Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Eşya Nakliyat ve Yük Taşıma Hizmeti

Türkiye’de taşıma firmalarının çoğu sigortalı nakliyat, taşıma, taşımacılık yaptığını bildirmiş olsa bile, gerçekte durum ne yazık ki böyle değildir; oysa Ekşioğlu Nakliyat firması siz değerli müşterilerimize gerçek sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Günümüzde nakliyat firmalarının sıklıkla kullandığı hizmetlerden birisi olan sigortalı taşımacılık, olmazsa olmazlardandır. Müşteriler, firmaların bu hizmeti verip vermediğine de dikkat etmelidir. Çünkü sigorta, eşyaların başına bir şey gelmemesinin teminatıdır. Taşınacak eşyaların sigortalı olması işlemi firmamız eksperlerince müşterilerimizin de bulunduğu taşıma öncesi olarak yapılmaktadır.

İnsanlar emek vererek, çalışarak satın aldığı eşyaların zarar görmemesini ister. Bu nedenle bu eşyaları nakliyat firmasına teslim ederken de içleri rahat etmez. Fakat Ekşioğlu Nakliyat verdiği sigortalı nakliyat hizmeti ile müşterilerinin bu korkusunu yenmesini sağlar. Firma eşyaları bedellerinin biraz üzerinde sigortalayarak, taşıma sırasında doğabilecek her türlü zarara karşı müşterisinin haklarını korumaktadır. Kırılma, düşme, çizilme ve darbelere karşı müşterinin mağduriyetini önleyen bu işlem, Ekşioğlu Nakliyat tarafından garantilenmektedir.

SİGORTALI NAKLİYAT NASIL YAPILMAKTADIR?

Sigortalı nakliyat, öncelikle ekspertiz aracılığı ile yapılmaktadır. Ekşioğlu Nakliyat bir ekspertiz yollayarak eşyaların durumunu inceler ve buna göre fiyat belirleyerek sigorta poliçesi hazırlar. Bu poliçe her iki tarafça imzalanır ve eşyalar da müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler boyunca sigortalanmış olur.

Taşınma sürecinde doğabilecek her türlü zarara karşı eşyaları sigortalayan Ekşioğlu Nakliyat, bu yönüyle müşterilerin güvenini kazanmakta ve adından sık sık söz ettirmektedir. Tüm müşteriler eşyalarını büyük bir gönül rahatlığı içinde firmaya teslim edebilir. Zaten sigortalama yapıldıktan sonra bile hiçbir zarar oluşmayacağı için müşteriler rahat olmalıdır.

Ekşioğlu Nakliyat, eşyaları taşımaya başlamadan önce paketleme ve ambalajlama kısmını sıkı tutmaktadır. Bu nedenle zaten eşyaların herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilmiş olur. Kullandığı kaliteli ve ithal malzemelerle eşyalar, alanında eğitimli çalışanlar tarafından türüne göre paketlenmektedir.

EKŞİOĞLU NAKLİYAT HEP SİZİN YANINIZDA

Alanında uzman kadrosu, geniş ve korunaklı araç filosu ile kaliteli son teknoloji ekipmanı ile adından söz ettiren ve sektörde önemli bir konumda bulunan Ekşioğlu Nakliyat, fark yaratmaktadır. Eğer sizler de eşyalarınızı hızlı, güvenilir ve sigortalı bir biçimde taşımak istiyorsanız; firma ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

ANASAYFA