Şehiriçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat Evden Eve Eşya ve Yük Nakliye ve Taşıma

Ekşioğlu Nakliyat, şehir içi nakliyat, şehir içi nakliye ve taşımacılık hizmeti ile başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde beğeni kazanmaktadır. Şehiriçi nakliyat hizmeti ile müşterilerine, evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, sigortalı nakliyat gibi çalışmalar sunmaktadır. Müşterilerin, 7 gün 24 saat kolaylıkla ulaşabileceği Ekşioğlu Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerinde şehiriçi taşımacılık hizmetini sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön plana alan firma, sektörde de gün geçtikçe güçlenmekte ve ilk sıralara adım adım ilerlemektedir. Özellikle verdiği sigortalama hizmeti ile beğeni kazanan firma, bu şekilde güven toplamaktadır. Müşterilerin “Eşyalarıma taşınırken zarar gelir mi” düşüncesinden uzaklaşmasını sağlayan Ekşioğlu Nakliyat, son teknoloji ekipmanı, geniş araç filosu ve alanında eğitimli uzman ekibi ile dört dörtlük şehiriçi nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Şehir İçi Nakliyat, Nakliye ve Şehir İçi Taşıma Adımları

İstanbul merkezli bir firma olan Ekşioğlu Nakliyat, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere diğer illere de hizmet sağlamaktadır. Profesyonel ekibi ve güvenilir kapalı araçlarıyla hizmet veren firma, hem kişilere hem de kurumlara şehiriçi nakliyat desteği vermektedir. Ustalıkla hallettiği işlerini uygun fiyatlarla veren Ekşioğlu Nakliyat şu adımları izlemektedir:

  • Ekspertiz aracılığı ile tespit: Bu tespit sırasında ücret, taşınma zamanı, taşınma planı ve sigortalama poliçesi hazırlanır.
  • Paketleme ve ambalajlama: Şehir içi nakliyatın en önemli adımlarından birisidir. Bu adım uygun yapıldığı zaman eşyalar hiçbir şekilde zarar görmez. Bu nedenle paketleme ve ambalajlama konusunda başarılı olan Ekşioğlu Nakliyat ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Araçlara yükleme: Eşyalar araçlara müşterinin isteğine bağlı olarak geleneksel yöntemler ya da asansörlü taşımacılık ile indirilmektedir. Araçlara düzenli bir şekilde eşyalar çalışanlar tarafından yerleştirilir.
  • Yola çıkma: Önceden belirlenen en kestirme ve en güvenilir güzergah kullanılarak istenilen lokasyona doğru yola çıkılır:
  • Araçtan indirme: Eşyalar araçtan indirilerek taşınılmak istenen eve / ofise bırakılır.

Tüm Nakliye İhtiyaçlarınızda Ekşioğlu Nakliyat Yanınızda

Adından sık sık söz ettiren firma, gelişmiş teknolojisi ile müşterilerine dört dörtlük hizmet sağlamaktadır.  Şehir içi taşımacılık için doğru adres: Ekşioğlu Nakliyat.