Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşıma ve Yük Nakliyesi

Parça eşya taşıma ve nakliyesi ülkemizde ve dünyada en çok yapılan taşıma hizmetinin başında gelmektedir ve Ekşioğlu Nakliyat yılın her zamanı ihtiyaçtan dolayı yapılan parsiyel eşya taşımacılığının bilincinde olarak sektörün lideri durumundadır. İhtiyaçtan dolayı oluşan bu taşıma hizmeti ülkemizin her yerinden her yerine, gerek şehir içi gerekse şehir dışı olarak siz değerli müşterilerimize ekspertiz ücreti olmadan sigortalı, hızlı ve ucuz olarak Ekşioğlu Nakliyat tarafından sunulmaktadır.

Bazı zamanlar sadece birkaç eşyanızı evden eve, ofisten ofise veya memleketten evinize alıp taşınmak ya da eşyalarınızı memleketinize yollamak isteyebilirsiniz. Böyle zamanlarda bir nakliye firması ile anlaşıp koskoca bir araca ücret ödeme gibi şeyler geride kaldı. Artık Ekşioğlu Nakliyat gibi kaliteli ve güvenilir firmalar parça eşya taşımacılığı yaparak sizlere bu muhteşem hizmeti sunuyor.

Eski zamanlarda insanlar, parça eşyalarını kargolama yöntemiyle iletmeye çalışıyordu. Haliyle bu durum oldukça masraflı oluyordu. Sektördeki bu boşluğu görerek değerlendiren nakliyat firmaları, parsiyel eşya taşımacılığı ile müşterilerine çok önemli bir hizmet sağlamaktadır. Ekşioğlu Nakliyat, parça eşya taşımacılığı sırasında sigortalama da yaparak müşterilerini güvene almaktadır. Eşyalarımın başına bir şey gelir mi korkusundan uzaklaşmanızı sağlayan bu hizmet ile kendinizi ve eşyalarınızı güvende hissedeceksiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı

PARÇA EŞYA NASIL TAŞINIR?

Ekşioğlu Nakliyat parça eşya taşıma hizmetini ustalıkla ve belli bir sistem içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle taşınma vaktinizden önce anlaşma sağladığınız nakliyat firması ile görüşmeli ve gün almalısınız. Parsiyel eşya taşıma hizmetinde eşyanızı teslim etme ve teslim alma saatleri, firmanın araçlarının güzergahına göre değişim göstermektedir. Unutmayın firma bu hizmet sırasında sizinle beraber başka kişilerin de eşyasını taşımaktadır. Ekşioğlu Nakliyat’ın günlük ve haftalık olarak gerçekleştirdiği bu hizmet sayesinde, başka bir yere göndermeyi planladığınız eşyayı gönül rahatlığı ile belirlediğiniz lokasyona ulaştırabiliyorsunuz.

PARSİYEL EŞYA TAŞIMADA SÜREKLİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Ekşioğlu Nakliyat, parsiyel eşya taşımacılığını sadece merkezi olan İstanbul ile sınırlamamaktadır. Türkiye’nin birçok noktasına da aynı hizmeti vermektedir. Ekşioğlu Nakliyat bu yönüyle de dikkat çekmektedir. Firma eşyaları öncelikle kaliteli ambalajlama ile paketler, daha sonra ise taşıma işlemlerine başlar. Eğer sizler de parça eşyalarınızı güvenilir yollarla göndermek istiyorsanız, Ekşioğlu Nakliyat ile anlaşmanızı tavsiye ederiz.

İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet veren Ekşioğlu Nakliyat, güvenilir ve sigortalı çalışma yapmaktadır. Firma eşyaların başına bir zarar gelmemesi için de büyük çaba göstermektedir.

Ayrıca İlgili Linkler:

ANASAYFA