Kurum Taşıma

Kurum Taşıma

Kurum taşıma işlemi son yıllarda inşaat sektöründeki artan ivme ile birlikte hızlanmıştır ve Ekşioğlu Nakliyat firması da gerek kurum taşıma gerekse kuruluş ve ana ofis taşıma, nakliye işlemlerinde lider olarak nakliyat hizmetine devam etmektedir. Son yıllarda ülkemiz özellikle inşaat alanında oldukça hızlı gelişmekte olan bir ülke konumuna gelmiştir. İnşaat sektörünün gelişmesi ve ekonominin canlanmasına müteakip Kurum Taşıma işlemleri de gündeme gelerek gerek Kamu Kurumlarının gerekse özel kurumların daha modern ve daha geniş hizmet binalarına taşınması neredeyse bir zorunluluk halini almıştır. Öte yandan artan nüfusun ihtiyaçlarının karşılanması ve hizmet kalitesinin arttırılması hususundan ele alacak olursak toplam kalitenin halkımıza yansıması gerekmektedir.

Yeni yapılan hizmet binalarına taşınmak kulağa hoş gelse de bu taşınma işlemi kurum yöneticileri açısından her zaman stres oluşturmuştur. Hizmetin aksamadan devam edebilmesi Kurum Taşıma işlemlerinde en önemli unsurdur. Taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesi ve en pratik en hızlı yoldan taşınma işleminin tamamlanıp en kısa sürede hizmete başlanması en önemli kriterdir. Bu stres dolu süreci doğru yönetecek profesyonellere ihtiyaç vardır. İşte tam bu noktada Ekşioğlu Nakliyat imdadınıza yetişiyor. Taşınma işlemlerinin kusursuz planlamasını yaparak hizmetin kesintiye uğramadan devam etmesi ve aynı zamanda taşınacak eşya ve cihazların zarar görmemesi için maximum titizlikle çalışmaktadır.

Kurum Taşımada en Önemli Kriterler

  • Hizmetlerin Kesintiye Uğramaması
  • Eşya ve Ekipmanların zarar görmemesi
  • Kurum Taşıma Sürecinin tamamının Sigorta Teminatı altında olması
  • Profesyonel Hizmet ve Deneyimli Personel

Ekşioğlu Nakliyat bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu tüm Kurum Taşıma işlemlerinde kusursuz hizmet vermiştir. Kurumlarımızın nakliye ihtiyaçlarına profesyonel destek veren Ekşioğlu Nakliyat Evden Eve Eşya Taşımacılığı ve Şehirler Arası Nakliyat Konularında da profesyonel hizmetle yanınızdadır. Gerek Kurumsal taşımalarda gerekse bireysel taşımalarda Asansörlü Nakliyat veya doğrudan taşıma işlemlerinde müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin en önemli sebepleri kaliteden asla ödün vermememiz ve müşteri odaklı çalışma prensibimizdir.

Özellikle Kurum Taşıma işleminde zamanın en kıymetli değer olduğu çağımızda müşterilerimizin randevularına titizlikle riayet ederek tam zamanında ve kusursuz hizmet vermeye gayret ediyoruz. Olası her türlü aksilik için tedbirler alarak potansiyel hasarı önlemeye çalışıyor ve personelimizi iş güvenliği konusunda sürekli eğitime tabi tutuyoruz. Şehir İçi Nakliye veya Şehirler Arası Nakliye hizmetlerinde kullandığımız kamyonlarımız her türlü yasal belgeye sahip ve bakımları eksiksiz ve zamanında yapılan  araçlardır.