Hastane Taşıma

Hastane Taşıma

Hastane Taşıma işi oldukça zahmetli ve bir o kadar da dikkat ve tecrübe gerektiren bir iştir. Birbirinden kıymetli yüzlerce tıbbi cihaz ve ekipmanın zarar vermeden yerinden alınması ve emniyetli bir şekilde nakledilerek yeni yerine uygun şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde çok ciddi maddi külfetle başa çıkmak gerekebilir.

 

Ekşioğlu Nakliyat Hastane Taşıma işlerinde son derece deneyimli bir firma olmakla beraber kadrosunda bulundurduğu tüm personeli de sektörde uzun yıllar çalışmış eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Taşıma işlemleri öncesinde keşif ekibi tarafından taşıma işlemlerinin taslağı oluşturularak firmaya teklif verilir. Teklifin kabulü neticesinde Hastane Taşıma işlemi resmen başlamış olur. İlk olarak cihazların emniyetli bir şekilde yerinden sökülerek dikkatlice ambalajlama işlemleri yapılır. Cihazların ebatlarına göre elle taşıma, forklift ile taşıma veya asansörlü taşıma işlemlerine başlanır. Her cihaz ve donanım plan dahilinde sökme, ambalajlama ve nakliye işlemine tabii olur. Sürecin tüm aşamalarında sürekli olarak hasar kontrolü ve taşıma planı tekrar gözden geçirilir.

Cihazların taşıma işlemleri haricinde tüm departmanlarda bulunan ekipmanlar ayrı ayrı ambalajlanarak üstlerine hangi bölüme ait olduğunu gösteren etiketler yapıştırılır. Böylece eşyaların ve malzemelerin karışması önlenmiş olur. Yükleme esnasında doğru şekilde tasnif edilmiş olan eşyalar boşaltma esnasında da ilgili odalara ve bölümlere götürülerek yerlerine yerleştirilirler.

Sigortalı Eşya ve Cihaz Taşımacılığı

Firmamız taşınma sürecinin tüm bölümlerini kapsayan detaylı Eşya Taşıma Sigortası yaparak tüm eşyalarınızı kırılma, bozulma ve kaybolmaya karşı garanti altına almış olur. Yüz binlerce hatta milyonlarca liraya mal olan hastane ekipmanlarının kimse zarar görmesini istemez. Dolayısı ile Hastane Taşıma işlemlerinde tüm Müşterilerimiz Kapsamlı Nakliyat Sigortası ile faydalanmaktadırlar.

Neden Ekşioğlu Nakliyat?

Ekşioğlu Nakliyat Evden Eve Taşımacılık sektöründe yüzlerce firmaya kusursuz hizmet vermiş olan profesyonel bir Nakliyat firması dır. Mevcut müşteri portföyünde yüzlerce seçkin müşteriye ve kuruma profesyonel hizmet vermiştir. Özellikle Hastane Taşıma alanında tecrübeli kadrosu ve ekipmanı ile siz müşterilerine en uygun fiyat ile sorunsuz ve kusursuz hizmet vermektedir. Milyonlarca TL’ye mal olan güzide hastanelerimizin taşınma işlemlerini sizler için en profesyonel taşıyacak olan firma Ekşioğlu Nakliyat tır. Hakkımızda bilgi edinmek ve referanslarımız incelemek için Referanslar sayfamızı inceleyebilirsiniz.