Hakkımızda

Ekşioğlu Nakliyat İstanbul

 

Ekşioğlu Nakliyat 20 yıllık tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile ulaşım sektöründe Evden Eve Nakliyat ve Şehirler arası eşya ve yük taşımacılığı alanında hizmet veren nakliye firmasıdır. Ekşioğlu Nakliyat kurulduğu günden bu yana araçların sürekli olarak yenilenmesi ve çalışan personelin işin gereklerine uygun şekilde eğitilmesi alanlarında çağın gerektirdiği şekilde davranarak sürekli gelişme içerisinde olmuş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sayısız Nakliye işinde hizmet vermiştir. En iyi reklamın memnun müşteriler olduğu bilinci ile hareket eden firmamız ilerleyen zaman içerisinde kendisini sürekli geliştirerek bugünkü düzeye ve müşteri portföyüne ulaşmıştır. Evden Eve Nakliyat alanında özellikle İstanbul şehrimizde irili ufaklı sayısız firma mevcutken bunların arasından sıyrılarak tercih edilen bir firmaya dönüşebilmenin zorluklarını her zaman aşmayı başarmıştır.

 

Firmamız önceleri Şehiriçi ve Şehirler arası Nakliye hizmetleri vermekte iken özellikle Evden Eve Taşımacılık alanında meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek alanında uzmanlaşmış ve bugün sayısız müşteriye Eşya Ambalajlma, paketleme, Asansörlü Taşıma alternatifleri ve Özel tecrübe gerektiren Ofis Taşımacılığı, İşyeri Taşımacılığı ve Eşya depolama hizmetleri alanında profesyonel hale gelmiştir. Nakliye için kullanılan araçlardan başlayarak hizmetin her basamağında kaliteyi ön planda tutarak gerek seçilen ambalaj malzemeleri olsun gerekse personel seçimi olsun tüm aşamalarda müşteriyi memnun edecek alternatif çözümleri sunmayı başarmıştır. Taşınma işlemlerinde anahtar teslim hizmet veren firmamız evinizden ya da işerinizden taşınacak olan eşyaların toplanması, dikkatlice paketlenmesi, itina ile taşınması ve gerektiğinde emniyetli şekilde depolanması hizmetlerini gururla sunmaktadır.

 

Ekşioğlu Nakliyat tüm Evden Eve Eşya Taşımacılığı, Şehirlerarası Taşımacılık ve Profesyonellik gerektiren tüm Nakliye işlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadır. Sigortalı Eşya taşımacılığı ve Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde Ekşioğlu Nakliyat sizlere hizmet etmekten gurur duyar.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Ekşioğlu Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews