Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Sigortalı Marangozlu Eşya Taşımacılığı

Günümüzde insanlar, yeni ve daha güzel binalar inşa edildikçe oralara taşınmayı hedefliyor. Ülkemizde kentsel dönüşümün de artmasıyla beraber çeşitli inşaat projeleri ortaya koyuluyor. Bu projelerle beraber taşınmayı planlayan insanlar, evden eve nakliyat firmalarının hizmetlerine yöneliyor.

Ev taşımaEkşioğlu Nakliyat kurulduğu günden bu zamana İstanbul’da tüm müşterilerine evden eve nakliyat hizmeti veriyor. Yılların verdiği deneyimle müşterilerini her zaman memnun eden çalışmalara imza atan firma, sektörde de adından sık sık söz ettiriyor. Evden Eve Taşımacılık sektörünün gelişmesiyle beraber firmalar içerisinde artan rekabet, Ekşioğlu Nakliyat’ın da kendini geliştirmesine katkıda bulundu. Rakiplerinin önüne geçmek için hep bir adım ötesini düşünen firma, kaliteli bir evden eve nakliye hizmetini müşterilerine sunuyor.

Evden Eve Eşya Taşımada Önemli Noktalar Nelerdir?

Ekşioğlu Nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti verirken oldukça titiz davranmaktadır. Bu titizlik sayesinde müşterisinin güvenini kazanan firma ayrıca sigortalama işlemleri de yaparak; müşterisinin haklarını koruma altına almaktadır. Peki Ekşioğlu Nakliyat evden eve nakliyat sırasında hangi adımları izlemektedir?

  • Öncelikle firma müşterisinin evine bir uzman eksper yollayarak eşyaların durumuna ve miktarına bakarak taşınma planı ve fiyatlandırma sunmaktadır. Bu işlem tamamen ücretsiz olup, müşteriyle anlaşılmadığı takdirde ücret talep edilmemektedir.
  • Müşteri ile anlaşıldığı takdirde daha sonra sigortalama işlemi yapılmaktadır. Bu işlem sayesinde doğabilecek zararlara karşı müşterinin hakları korunmakta ve geri ödeme yapılmaktadır.
  • Ekşioğlu Nakliyat, taşınma gününde eşyaları kaliteli malzemeler kullanarak paketlemektedir. Böylece eşyaların başına bir aksilik gelmesi de engellenmiş olur. Demonte edilmesi gereken büyük mobilyalar, alanında eğitimli uzman marangozlar tarafından sökülür ve ayrı ayrı paketlenir.
  • Eşyalar daha sonra müşterinin tercih ettiği hizmete göre geleneksel yöntem ya da asansörlü taşımacılık kullanılarak geniş araç filosunda bulunan korunaklı araca yüklenir.
  • Yola çıkılır ve en uygun güzergah üzerinden belirtilen lokasyona ulaşılır. Bundan sonra ise eşyalar araçtan indirilerek taşınılacak olan eve getirilir. Eğer montaj gerektiren eşyalar varsa montajı yapılır.

Eşyalarınız Ekşioğlu Nakliyat ile GÜVENLE taşınır.

Ekşioğlu Nakliyat ile eşyalarınız güvenilir ve hızlı bir biçimde taşınmaktadır. Eğer sizler de evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, firma ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.

evden eve nakliyat firması

Buradan değerlendirme yapabilirsiniz
1
2
3
4
5
GÖNDER
     
İPTAL

Firmamız hakkında değerlendirme yazın

Ekşioğlu Nakliyat
Ortalama Puan:  
 0 inceleme