Dershane Taşımacılığı

Dershane Taşımacılığı

Başarılı çalışmaları ile adından sık sık söz ettiren Ekşioğlu Nakliyat, eğitim kurumlarına verdiği hizmetle de ön plana çıkmaktadır. Özellikle dershane taşımacılığında müşterilerinin beğenisini kazanan firma, eşyalarınızı titizlikle taşımakta ve nakliye işlemlerinin hızlı bir biçimde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Öncelikle bir ekspertiz aracılığı ile rapor çıkaran ve planlama yapan firma, müşteriyle anlaşıldığı takdirde nakliyat çalışmalarına başlamaktadır. Dershane gibi eğitim kurumlarında yer alan dolap, masa, tahta ve sıra gibi birçok mobilyayı kadrosundaki uzman marangozlar sayesinde önce demonte eden firma daha sonra bu eşyaları uygun yöntemlerle paketlemektedir. Sökülen mobilyalar araca uygun bir şekilde konulduktan sonra da götürülmesi gereken yere hızlı ve güvenilir bir biçimde ulaştırılmaktadır. Burada da marangozlar tarafından tekrar montajı yapılan eşyalar kullanıma hazır bir biçimde müşteriye sunulmaktadır.

Dershane ve Okul Taşımada Sigortalama Hizmeti

Bunun yanı sıra dershanelerde bulunan bilgisayar gibi elektronik eşyalar ise battaniye ve köpüklü koli kullanılarak ambalajlanmaktadır. Bu sayede taşınma sırasında oluşabilecek aksiliklerin de önüne geçilmektedir. Yine de tüm olumsuzluklar düşünülerek sigortalama işlemi de yapılmaktadır. Bu sayede müşterinin tüm hakları korunma altına alınmaktadır.

Sigortalama hizmeti müşteriye güven sağlaması nedeniyle, Ekşioğlu Nakliyat hassas bir taşıma biçimi olan dershane taşımacılığı için sık sık tercih edilmektedir. Tüm Türkiye’de birçok dershanenin nakliyat hizmetlerini başarıyla sonuçlandıran firma, 25 yıllık deneyimini hizmetine aktararak müşterinin beğeni ve güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Güvenilir ve Hızlı Dershane Taşımacılığı

Özellikle Ankara’da birçok eğitim kurumunun nakliyat işlemlerini gerçekleştiren Ekşioğlu Nakliyat, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile işini hızlı ve güvenilir bir biçimde bitirmektedir. Özellikle ambalajlama ve paketleme konusunda bir numara olan nakliye firması eşyaların sorunsuz bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır.

Eğer sizler de değer verdiğiniz eğitim kurumlarınızın hızlı ve herhangi bir sorun olmadan taşınmasını istiyorsanız mutlaka Ekşioğlu Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz. Başarılı çalışmalarına bir de uygun fiyat politikası ekleyen firmayı seçerseniz asla pişman olmazsınız. Sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir nakliyat için Ekşioğlu Nakliyat’ı seçin.