Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Gelişen ekonomi ve teknoloji ile birlikte bir çok banka şubesi de hem bu gelişmelere ayak uydurmak hem de daha kaliteli hizmet sunabilmek adına kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Tabi bu gelişime ayak uydurabilmek beraberinde daha kaliteli mekanlarda hizmet verme zorunluluğunu da getiriyor. Banka hizmet binaları verilen hizmete yetersiz gelmeye başlayınca da Banka Taşımacılığı devreye giriyor. Banka şubelerinde birbirinden kıymetli bir dünya evrak ve doküman bulunmaktadır. Eğer bu malzemeler doğru şekilde toparlanıp tasnif edilmezse içinden çıkılmaz bir kaos kapıda demektir.

Ekşioğlu Nakliyat Banka Taşımacılığı konusunda yüksek tecrübeye sahip personeli ve profesyonel ekipmanlarıyla sizler için taşınma olayını kabus olmaktan çıkarıyor. Ekspertiz raporundan sonra verilen teklif konusunda anlaşma sağlandığında Mevcut şube ile taşınacak olan şubeler titizlikle incelenerek operasyon planı yapılarak programa alınır. Teknik malzemeler itina ile ambalajlanarak koruma altına alınır. Bilgisayarlar ve elektronik cihazlar ayrı ayrı köpüklü kutulara yerleştirilerek etiketlenir. Üzerlerine kırılacak eşya uyarı etiketleri yapıştırılarak muhafaza altına alınır. Banka Taşımacılığı işleminde yükleme başladığında hassas elektronik cihazların bulunduğu kutuların üzerine bir şey konulmaz.  Taşınması gereken diğer tüm eşya ve malzemeler ayrı ayrı tasnif edilerek kutulanır ve etiketlenir. Kutu içerikleri ve ait olduğu bölümler etiketlere titizlikle işlenir. Taşınılacak olan şubeye gelindiğinde her kutu ilgili bölüme götürülerek yerlerine yerleştirilirler. Böylece zaman tasarrufu sağlanır.

Banka Taşımacılığı işleminde dikkat edilmesi gerekenler:

  •  Zamanında Taşıma. Taşınma işleminin mesai başlangıcına yetiştirilmesi.
  • Çok kıymetli olan evrakların birbirine karışmaması
  • Taşıma işleminin Sigorta altında bulunması
  • Verilen Taşıma hizmetinin kalitesi

Ekşioğlu Nakliyat hizmet ettiği taşımacılık sektöründe sadece Banka taşımacılığı alanında değil tüm Kurum Taşıma Hizmetlerinde üzerine aldığı sorumluluğu sonuna kadar eksiksiz ve profesyonel olarak yerine getirmektedir. Bankacılık sektörü için zamanın ne kadar kıymetli olduğu bilincinde olarak taahhüt ettiği hizmeti tam zamanında yerine getirerek hizmet ve enerji kaybını ortadan kaldırır. Firmamızın banka taşımacılığı hizmetinden faydalanmanız için bir telefon etmeniz kafidir. Uzman ekspertiz ekibimiz şubenize gelerek sizler için en uygun Taşınma planını oluşturarak en süratli ve emniyetli şekilde taşınmanızı sağlayacaklardır. Şehiriçi Nakliye veya Şehirlerarası Nakliye ve Evden Eve Nakliye Hizmetleri için hizmet sayfalarımızı ziyaret edebilir referanslar sayfamızdan hizmet verdiğimiz kurumlara ulaşabilirsiniz.