Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

İstanbul Tekstil Taşımacılık

Tekstil taşımacılığına yeni bir soluk getiren nakliyat firmaları, kıyafetleri geleneksel biçimlerde kolileyerek değil de askılı sistemlerle taşımaktadır. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine askılı tekstil taşımacılığı hizmeti veren Ekşioğlu Nakliyat da müşterilerini bu konuda memnun etmektedir.

Kapalı kasa nakliye araçları, kaliteli ekipman ve uzman çalışan ekibi sayesinde askılı taşımacılık hizmetinde bir numara olan firma uygun fiyat ve ödeme koşulları ile de göz doldurmaktadır. Oldukça zor ve titizlik gerektiren bir iş olan askılı tekstil taşımacılığında sektörde adını duyuran Ekşioğlu Nakliyat, uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimi çalışmalarına aktarmaktadır. İç kısımlarında askı sistemi bulunan araçlarla tekstil taşımacılığı kolay ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Kıyafetlerinizi ütüsü bozulmadan, herhangi bir leke ya da toz kapmadan taşımak istiyorsanız mutlaka askılı tekstil taşımacılığı hizmeti veren evden eve nakliye firması ile anlaşmalısınız.

Tekstil Taşımada Kaliteli Araç ve Kaliteli Hizmet Farkı

Ekşioğlu Nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı hizmetini son model kapalı çelik kasa ve içerisinde askı sistemi olan araçlarla vermektedir. Bu sayede tekstil ürünleriniz kırışmamakta aynı zamanda tozlanması ve lekelenmesi de engellenmektedir. Ceket, gömlek, pantolon, etek ve elbise gibi her türlü tekstil eşyanızı herhangi bir sorun olmadan hızlı bir biçimde ulaştırmak istediğiniz noktaya ileten nakliye firması, başarılarıyla adından sık sık söz ettirmektedir.

Her türlü tekstil ürününüze şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti veren Ekşioğlu Nakliyat’ı tercih ederseniz şu avantajlara da ulaşmış olursunuz:

  • Ürünleriniz taşınırken kirlenmez ve kırışmaz.
  • Ekşioğlu Nakliyat tarafından taşınan ürünleriniz toz geçirmeyen özel poşetlerde taşınması nedeniyle kir tutmaz.
  • Askılı araçlar sayesinde eşyalarınız taşınırken hiçbir şekilde zarar görmez.

evden eve nakliyat firması
Findeen.com