Asansörlü Taşıma ve Nakliye

Asansörlü Evden Eve Nakliye ve Ofis Taşımacılığı

Ekşioğlu Nakliyat tüm müşterilerine şehir içi taşıma veya şehir dışı nakliyat işlerinde asansörlü taşımacılık ve nakliye hizmeti sunmaktadır. İster ev isterseniz de ofis taşıyın, firma sizlere oldukça kaliteli ve son teknoloji olan asansörleri ile kaliteli bir taşımacılık deneyimi yaşatacaktır. Sektörde önemli bir konumda bulunan ve yaptığı işler nedeniyle adından sık sık söz ettiren Ekşioğlu Nakliyat, ayrıca asansörlü taşımacılık ile beraber sigortalama hizmetini de sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu zamana yüzde yüz müşteri memnuniyeti dayalı çalışmaları sayesinde müşterisini mağdur etmeyen ve hızlı bir hizmet sunan firma, sık sık tercih edilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nedir?

asansörlü ofis taşımaTaşınması gereken tüm eşyaların yüksek binalara kadar zarar görmeden ve hızlı bir biçimde çıkarılmasını sağlayan asansörlü nakliyat, modern zamanların en çok tercih edilen taşımacılık hizmetlerinden birisidir. Asansörlü nakliyenin müşterilere birçok avantajı da bulunmaktadır. Ekşioğlu Nakliyat kaliteli ve bakımı sürekli olarak yapılan asansörleri ile müşterilerine eşsiz bir taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Geleneksel taşımacılık insan gücüne dayalı olduğu için hem masraflı hem de eziyet halinde bir iş olarak görünüyordu. Artık asansör teknolojisinin gelmesi ile beraber evden eve nakliyat ve taşınma işlemleri kabus olmaktan çıktı. Hızlı ve insan gücüne fazla ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen bu işlemle eşyalar da daha güvende taşınabiliyor.  Günümüzde evden eve nakliyat sırasında asansör kullanmak olmazsa olmazlardan kabul edilmektedir. Eşyaların daha hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınması için asansörlü nakliyat kullanmak şimdilerde neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firma belirlenen gün ve saatte asansörlü taşıma aracı ile gelir ve en uygun yere park eder. Daha sonra asansör kurulur ve daha önceden paketlenmiş ve hazırlanmış olan eşyalar yavaş yavaş yük asansörüne yerleştirilir. Eşyalar asansörün sarsıntı payına uygun olarak tam oturtulacak şekilde yerleştirilmelidir. Daha sonra eşyalar sabitlenir ve aşağı ya da yukarı indirilmeye/çıkarılmaya başlar. İşte asansörlü taşımacılık bu kadar basit bir işlemdir. İnsan gücüne gerek kalmadığı için fazla çalışan da olmaz ve bu sayede hem firmanın hem de müşterinin yükü azalır.

Taşıma asansörleri aşağıdaki hizmetlerin hepsinde kullanılabilir.

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşımacılığı
  • Eşya-Yük sevkiyatı
  • Mobilya Taşımacılığı
  • İnşaat Malzemesi Sevkiyatı

Asansörlü Taşımacılık ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak ve bize BURADAN ulaşmaktan çekinmeyin.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Ekşioğlu Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews