Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv taşımacılığı veya arşiv taşıma nakliye işlemi ister özel kamu kurum ve kuruluşları olsun ister özel sektördeki kuruluşlar veya ofisler olsun, taşımacılık sektöründeki en zorlu en detaylı hizmetlerden biridir.

Günümüzde arşiv dendiği zaman aklımıza devlete ait olan kurumlardaki devasa dosya yığınları gibi bir şey geliyor fakat artık bu devasa dosya yığınları sadece devlet kurumlarında değil nerdeyse tüm özel sektörde bulunmaya başladı. Yapılan işlerin çoğalması ardında pek çok dosya ve evrakın birikmesine ve hatta depolara sığmayıp taşmasına sebep olmaktadır. Bu doluluğa en kesin çare ise daha geniş bir alana Arşiv Taşımacılığı kullanılarak yapılmasını gerekli kılmaktadır.

 

Arşiv Taşımacılığı sıradan nakliye işlerinden çok farklı bir süreçtir. Binlerce klasör ve dosyanın aynı tasnif sırasına göre başka bir yere nakledilmesi ve dosyaların kesinlikle hiç bir zarar görmemesi gerekmektedir. Mükemmel bir planlama ve profesyonel bir işçilik gerektirmektedir. Eğer taşıma esnasında bir aksilik yaşanır da evrakların başına bir iş gelirse faturası çok ağır olabilir. Yüksek sorumluluk bilinci gerektiren Arşiv Taşımacılığı işi profesyonel eller tarafından yapılmalıdır.

Arşiv Taşıma Hizmeti

Ekşioğlu Nakliyat Arşiv Taşımacılığı konusunda oldukça yüksek deneyime sahip profesyonel bir Nakliye Firmasıdır. Arşiv Taşıma işi önceden hazırlık yapmayı gerektiren ve doğru planlanması gereken bir süreçtir. Firmamız Arşiv Nakliyesi için gerekli olan ağır malzemelerin rahatlıkla taşınabilmesine olanak sağlayan kalın karton kutu ve sandıklama yöntemlerini kullanır. Tüm Sandıklar içerik ve bulunduğu departmana ait olan etiketlerle donatılır. Sıvı teması, rutubet ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı koruma altına alınırlar. Nakliye sürecinde ağırlıklara göre forklift yardımı alınır. Yüklemeler sıra ile yapılarak Arşiv Taşıma işlemi karışıklığa meydan vermeyecek şekilde düzene sokulur.

Profesyonel Arşiv Taşıma hizmetinden başka Ekşioğlu Nakliyat aynı zamanda Kurum Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı ve diğer tüm Şehir içi Nakliye ve Şehirler Arası Nakliye hizmetlerinde sizlerin çözüm ortağı olmaktan onur duyar. Yaptığımız tüm Nakliye Hizmetlerinde Ücretsiz Ekspertiz ve Nakliye Sigortası Hizmetleri de sunmaktayız. Eğer firmanız ya da kurumunuz başka bir şehre nakledilecek ise en doğru Nakliye Firması seçimi Ekşioğlu Nakliyattır. Firmamızın Evden Eve Nakliyat ve Kurum Taşımacılığı hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizlere iletişim sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimiz için Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ANASAYFA