Ambalaj ve Paketleme

Paketleme ve Ambalaj Hizmetleri

Özellikle şehirler arası olsun şehir içi olsun ofis taşıma evden eve nakliye ve taşınma sürecinin en önemli aşamalarından birisi olan paketleme ve ambalaj, Ekşioğlu Nakliyat tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Eğer bu adım doğru bir şekilde gerçekleştirilmezse, eşyaların zarar görme riski doğmaktadır. Geçmiş zamanlarda nakliyat firmaları ambalajlama hizmeti vermemekteydi, bunun yerine müşteriler eşyalarını kendi yöntemleri ve imkanları ile paketlemekteydi. Bu da olası zararlara davetiye çıkarmakta, eşyaların zarar görmesine neden olmaktaydı.

Nakliyat hizmetlerinde modernleşme sürecine girilmesi ile beraber artık firmalar kendilerini geliştirdiği için müşterilerine kaliteli paketleme ve ambalaj hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde taşınma süreci sırasında eşyalar zarar görmemektedir.

PAKETLEME VE AMBALAJLAMA NASIL YAPILIR?

Ekşioğlu Nakliyat paketleme ve ambalajlama hizmetine büyük önem vermektedir. Avrupa’dan ithal ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan bu işlem, müşterileri de memnun etmektedir. Firma bu hizmeti sırasında; karton koli, karton fıçı, havalı balon, bant, koli bandı, askılı elbise dolabı, havalı naylon, streç, battaniye ve Kraft gibi malzemeler kullanmaktadır. Her ürün türüne göre ayrı bir paketleme malzemesi ve yöntemi vardır. Ekşioğlu Nakliyat, müşterisinin tüm eşyalarına kendi eşyası gibi muamele etmekte ve büyük titizlik göstermektedir.

Eşyaların paketlenmesinden önce eğer demonte edilmesi gereken mobilyalar ya da büyük eşyalar mevcutsa, alanında başarılı marangozlar bu işlemi gerçekleştirir ve her bir parça ayrı ayrı paketlenir. Paketleme sürecinde titiz davranmak çok önemlidir. Bu nedenle firma, eşyalardan anlayan eğitimli çalışanları ile bu hizmeti gerçekleştirir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir detay olarak ön plana çıkmaktadır. Öte yandan eşyalar hangi odadan alındıysa ona göre paketlenmeden sonra numaralandırmakta, eşyaların açılış sürecinde de müşteriye kolaylık sağlanmaktadır.

EKŞİOĞLU NAKLİYATTAN KALİTELİ HİZMET

Ekşioğlu Nakliyat, evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, şehir içi taşımacılık, şehir dışı taşımacılık ve ofis iş yeri taşımacılığı gibi her alanda kaliteli paketleme ve ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Bu malzemelerin hepsi Avrupa’dan ithal olup eşyaları yüzde yüz korur. Eğer sizler de eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınmasını diliyorsanız, Ekşioğlu Nakliyat ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.